Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Evini Terkeden Eşi Geri Getirme Duası, Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme Duası,Sebepsiz yere Ayrılan kişiyi Geri Döndürme Duası

Gideni Geri Getirme Duaları

“Gideni geri getirme duaları, sevdiğimiz bir kişinin bize geri dönmesi için yapılan spiritüel uygulamalardır. Bu dualar, ilişkilerde yaşanan kopuklukların ve ayrılıkların üstesinden gelmek için tercih edilebilir. Ancak, dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır. Dualar, etkisini göstermek yerine yalnızca kişinin iç huzurunu sağlamaya yardımcı olabilir.

Gideni geri getirme dualarının etkili olabilmesi için samimi bir inanç ve niyete sahip olmak önemlidir. Dualar, kişinin duygusal ve zihinsel olarak tekrar bir araya gelmek istediği kişiyle olan bağını güçlendirebilir. Ancak, unutmamak gerekir ki dualar, karşı tarafın isteklerine ve özgür iradesine saygı duymakla birlikte, ilişkiyi zorlamak yerine içsel iyileşme sağlamaya odaklanır.

Gideni geri getirme duaları, genellikle farklı inanç sistemlerine dayanır. Bazı dualar, İslam diniyle ilişkilendirilirken bazıları da evrensel spiritüel prensipleri içerir. Belirli bir dini ya da inanç sistemini takip eden kişiler için, ilgili öğretilere göre dualar seçilebilir. Ancak, duaların etkili olabilmesi için inanç, niyet ve içtenlik kadar, olumlu davranışlar ve sağlıklı iletişim de önem taşır.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Evini Terkeden Eşi Geri Getirme Duası, Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme Duası,Sebepsiz yere Ayrılan kişiyi Geri Döndürme Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası: Bu dua, ilişkisi sona eren veya ayrılan kişinin sevgilisini geri getirmek için yapılan bir niyazdır. İçten bir inanç ve samimiyetle yapıldığında, bu dua kişinin sevgilisine duygusal olarak tekrar bağlanmasını sağlama amacını taşır.

 Evini Terk Eden Eşi Geri Getirme Duası: Evini terk eden eşin geri dönmesini amaçlayan bu dua, aile birliğinin yeniden sağlanması için yapılır. Bu dua, ikili ilişkideki sorunların çözülmesi ve iletişimin yeniden kurulması için yardımcı olabilir.

Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme Duası: Nişanlısı tarafından terk edilen kişinin nişanlısını geri döndürmek için yaptığı dua olarak tanımlanabilir. Bu dua, ilişkide yaşanan sorunların çözülmesi ve bir araya gelmek için niyetin güçlenmesini hedefler.

Sebepsiz Yere Ayrılan Kişiyi Geri Döndürme Duası: İlişkiden sebepsiz yere ayrılan bir kişinin geri dönmesini sağlamak için yapılan bir dua olarak düşünülebilir. Bu dua, karşı tarafın içindeki olumsuzlukları ve sorunları aşmasına yardımcı olmayı amaçlar.

Bu tanımlamalar, söz konusu duaların genel amaçlarını açıklamak için yapılmıştır. Ancak, dini inanç, kültürel farklıklar ve bireysel tercihler de göz önünde bulundurulmalıdır. Duaların etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Kuvvetli istek için Ayetel Kürsi, 313 adet Ayetel Kürsi mucizesi, 7 günlük Ayetel Kürsi, dilek ve isteklerinizde Ayetel Kürsi, aşık etmek için Ayetel Kürsi, sevilene geri döndür me Ayetel Kürsi, zor durumda kalan için Ayetel Kürsi, boşuna giyemeyen için Ayetel Kürsi, ev almak isteyen için Ayetel Kürsi, mal mülk sahibi olmak isteyen için Ayetel Kürsi,

Kuvvetli İstek için 7 Günlük Ayetel Kürsi

Ayetel kürsi’nin sır ve hikmetleri esasında bildiğimizden çok daha fazladır. Bu sırların genişliği havas ilminde de Ayetel Kürsi ciddi bir yer edinir. Zaten bilindiği üzere Ayetel Kürsi en büyük en hakikatlı dualardan bir tanesidir. Ayetel kürsi’nin bize kattığı faydaların birkaç tanesini şimdi size anlatacağız. İlerleyen zamanlarda yine Ayetel kürsi’nin sırlarından ve gizemlerinden yeri geldiğinde bahsedeceğiz. Bilindiği üzere Ayetel Kürsi İsmi Azam isminin saklı olduğunu biliriz.
Yine öyledir ki Ayetel Kürsi okumalarında özellikle Allahu la ilahe illa hüvel hayyul Kayyum zikrini sayısızca zikretmek isteklerinizi ve dileklerinizi çabuklaştıran güzel bir ayettir.
Yine her meşhur dilek ve isteklerinizde Ayetel kürsi’nin sırlarından faydalanabilirsiniz. Allah rızası için sizlere bunu bildiriyorum ki her meşru hacet ve sıkıntılarınızla Ayetel Kürsi okursanız oldukça büyük kazanımlar elde edersiniz.
Özellikle öyle bir Ayetel Kürsi formülü vardır ki bunu kesintisizce okuyan herkes altından kalkamadığı tüm sorunlarından kalkar

Kuvvetli bir isteği dileği olan kişi boy abdesti aldıktan sonra iki rekat Allah rızası için namaz kılıp ardından 100 adet salavat getirip Tevbe eder,
Sonra secdeden hiç kalkmadan kıbleye doğru ve ara vermeden 313 adet Ayetel Kürsi Okur

İşte bu şekilde 7 gün devam eden kişinin.

Özellikle aşık etme, sevileni size geri döndürme, zor durumda kalan, borcunu ödeyemeyen, ev almak isteyen, mal mülk sahibi olmak isteyen, herkes bu 7 günlük Ayetel Kürsi formülünü kesinlikle uygulamalıdır.

4444 duası kaç günde okunmalı, 4.444 Tefriciye mucizesi yaşayanlar, 4444 duası okunuşu, 4444 salati Tefriciye nasıl niyet edilir, 444 salata Tefriciye okuyanların yorumları, 4444 salat-ı Tefriciye okudum, En etkili dilek duası 4444, Salat-ı Tefriciye duası, Anında olan dilek duası, Kesin kabul olan dilek duası, Mucize dilek duası, 4444 kez okunan dilek duası, 444 defa okunan dilek duası nasıl okunur, 4444 salat-ı Tefriciye dilek duası, 4.444 dilek ve hacet duası, 444 dilek duası yorumları,

4444 Büyük Bir Dilek Hacet için

444 SALATI TEFRİCİYE NASIL OKUNUR

Salatı tefriciye büyük bir dilek duasıdır. Bu dua çok bir dua olmasının yanı sıra birçok amaç ile okunur. Bazıları dilek için bu duayı okurken, bazıları da cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklardan uzak durmak ve bu varlıklardan korunmak için okunabilirler. Bir kişiye yapılan bir büyü olduğunda da yine dua okunur. Her zaman dediğimiz gibi her duanın hadimleri vardır ve okunan duanın sayısı da çok önemlidir. Bu sayılar ile duanın hadimleri harekete geçer ve dua etkili hale gelir. Her duanın okunur şekli olduğu gibi salatı tefriciye duasının da bir okunuş şekli vardır. Bu duayı kişi abdest alıp temiz bir şekilde okuması gerekir.  kişinin bu gibi şeylere dikkat ederek okumasında fayda vardır.

4444 duası ise, dilek duasıdır ve okunan dua ise elbette salatı tefriciye dir. Bu dua dileklerin kabul olması için okunan bir dua olup çok etkili olduğunu da söylersek yanılmış olmayız. Yine bu duanın nasıl okunması gerektiği ve hangi günler kaç defa okunması çok önemlidir. 4444 duası yani salatı tefriciye duası için öncelikle temiz duru bir kalp ile hayırlara vesile olacak olan dileğe niyet edilir. Bu temiz kalp ile edilen iyi dilek için bir abdest alınır ardından gusül abdesti alınır ve ardından namaz abdesti alınır ve genellikle perşembeyi Cuma ya bağlayan gece yapılmalı ve okunmalıdır. 4444 duası perşembeyi Cuma ya bağlayan gece olmasının yanı sıra arabi ayında okunması gerek her zaman. Yani her hangi bir ayın ilk Perşembe gecesi olmalıdır. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra misk ve ya gül tütsüsü yakmakta fayda vardır ve kişinin üstünün temiz olması da önemlidir. Kişi üstüne beyaz bir elbise giymesi ve misvak kullanarak azının temiz olması da önemlidir. 4444 duası yani salatı tefriciye duasını kıbleye karşı oturarak ve teşbih kullanarak yapılması tavsiye edilir. 4444 duası her oturuşta en az 400 defa okunmalı.  gücü yeten kişi bir gecede 1000 defa okuyarak ta yapabilir ve bittikten sonra dilek 3 defa tekrar edilerek ALLAH tan dilenir.

 

Kur'an da geçen şifa ayetleri, En etkili şifa duaları, Hastalık için şifa duaları, Şifa ayetleri nelerdir, 114 şifa duası, En büyük şifa duası nedir, Şifa duası oku, Ölüm hariç her hastalığa şifa duası, Başkası için şifa duası, Hastalığın geçmesi için okunacak dua, Şifa duaları okunuşu, Şifacı hangi ayetleri okumamız lazım, Şifa veren dualar, Mucize şifa duaları, Ağır hastaya okunacak şifa duası, Şifa zikri nasıl çekilir, Şifa için okunacak dualar,

Şifa Ayetleri- Şifa Sureleri

Şifa ayetleri- şifa sureleri

İnsan hayatına maddi manevi birçok sorun gelebilir. Bunların çoğu bir anda bastırır ya, işte orda ne yapacağımızı bilemez ağırlık altında çöker kalırız. Şifa sadece hastalıklar için düşünülemez. Her şeyde şifa aranır, geniş kapsamlı bir sözdür aslında. Sevgilimiz terk ettiğinde şifa bulmak isteriz, evimizde sorunlarımız varsa şifa bulmak, eşimiz arasında sorun varsa şifa, herhangi kötü bir enerjiye musallat olduğunda şifa bulmak, maddi sorunlarımızı başladığında şifa bulmak, kendimizce manevi sorunlarımızda şifa bulmak isteriz. Her şeyde muhakkak şifa olsun isteriz hayatımızda. Allah sağlık afiyet versin, çıkamayacağımız sorunlar vermesin elbette ama yine de her şey de O’na sığınmamız lazım. Verdiği her sıkıntı boşuna değildir, ya çekilecek bir çilemiz ya da okunacak dualarımız vardır. Esasında hepsi bir nedenden ibarettir. Sebepsiz değildir. Her ne olursa olsun sadece ve sadece Allah’a ve dualara sığınmalıyız.  Her duanın bir gücü bir şifası vardır sevgili dostlar. Hepsinin bir anlamı bir ismi vardır. Kur’an-ı Kerim’de  surelerin isimlerini genellikle kabul edildiği şekliyle, sure içinde anlatılan bir olaydan, bir kavramdan, bir peygamber isminden ve benzeri bir durumdan dolayı almıştır. Sure isimleri genellikle Arapça orijinal isimleri ile anıldıklarından çoğu zaman ne manaya geldiklerine dikkat edilmemektedir. Toplam 114 adet olan Kur’an-ı Kerim sure isimlerinin Türkçe karşılıklarını şu şekilde göstermek mümkündür;

1-Fatiha Suresi: Açılış Suresi, Kur’an-ı Kerim’in başlangıç suresi olduğundan bu adı almıştır. Bir şeyin başlangıcı anlamına gelir,açan-anahtar anlamında. Surenin bir diğer adı da Hamd Suresi olup 7 ayetten meydana gelmektedir.

2-Bakara Suresi: “Sığır, İnek” anlamına gelir. 67-71. ayetlerinde Yahudilere kesilmesi emredilen inekten söz edildiği için bu ismi almıştır. Kur’an-ı Kerimin en uzun suresi olup 286 ayettir. Resulullah (s.a.v) Bakara suresi için “Kur’an-ın Çadırı” demiştir

3-Ali İmran Suresi: İmran Ailesi Suresi, İmran ailesinden bahsedildiğinden bu adı almıştır. “İmran’ın ailesi” anlamına gelmektedir. 34-37. Ayetlerde Adı geçen İmran, Hz. Meryem’in babasıdır. Ali-İmran suresi 200 ayettir.

4-Nisa Suresi: Kadınlar Suresi, Pek çok ayetinde kadınların haklarından bahsedildiği için bu adı almıştır.  “Kadınlar” anlamına gelir. 176 ayettir.

5-Maide Suresi: Ziyafet (Sofra) Suresi, 112. ve 114. ayetlerinde Hz. İsa’nın Allah’tan istediği sofradan söz edildiğinden bu adı almıştır. “Sofra” anlamına gelmektedir. Adını 112-114. Ayetlerde geçen Hz İsa’nın havarilerin gökten indirilmesini istediği sofradan almaktadır. 120 ayettir.

6-En’am Suresi: Davar Suresi, Arapların hayvanlara uyguladıkları bazı gelenekler kınandığı için bu adı almıştır. Koyun, keçi, deve, sığır ve manda cinslerini bir arada ifade eden bir anlamı vardır. 165 ayettir.

7-Araf Suresi: Orta Yer Suresi, 46. Ayette yer alan cennet ve cehennem arasındaki orta yer bölgesindeki insanlardan bahsedildiği için bu adı almıştır.’’ Cennet ve cehennem arasında yer alan yüksek yer” anlamına gelmektedir. Adını 46. Ve 48. Ayetlerde geçen A’raf kelimelerinden alır. 206 ayettir

8-Enfal Suresi: Ganimetler Suresi, Savaş ganimetlerinin durumundan bu adı almıştır. “Ganimetler” manasına gelmektedir. Adını 1. Ayetten almaktadır. 75 ayettir.

9-Tevbe Suresi: Tövbe Suresi, ismini 104. ayetinde yer alan Allah’ın, tövbeleri çokça kabul ettiği, çokça bağışladığının ifade edilmesinden alır. Tevbe; yapılan hatalardan ve günahlardan vazgeçip onu bir daha yapmamaya karar vermektir. Surenin bir diğer adı da “berae”dir. Bu da ilişkileri kesme (ultimatom) anlamına gelmektedir. Kur’an-ı Kerimde başında besmele olmaksızın başlayan tek suredir. 129 ayettir

10-Yunus Suresi: Yunus Suresi, Hz. Yunus . 98. Ayette  kavminden bahsedildiği için bu adı almıştır. 109 ayettir.

11-Hud Suresi: Hud Suresi, Hz. Hud’un 50-60. ayetlerde hayatı anlatıldığı için bu adı almıştır. 23 ayettir.

12-Yusuf Suresi: Yusuf Suresi, Hz. Yusuf’un hayatı anlatıldığı için bu adı almıştır. 111 ayettir.

13-Rad Suresi: Gök Gürültüsü Suresi, 13. ayetinde gök gürültüsünün Allah’ı tesbih edip yücelttiği anlatıldığından bu adı almıştır. “Gök gürültüsü” anlamına gelmektedir.43 ayettir.

14-İbrahim Suresi: İbrahim Suresi, 35-41. ayetlerinde Hz. İbrahim’in yaptığı dua anıldığından bu adı almıştır. 52 ayettir.

15-Hicr Suresi: Hicr Suresi, adını 80-84. ayetlerinde bahsedilen bir yer adı olan Hicr’den almıştır. Hicr, Semud kavminin yaşadığı yerin adıdır ki bu kavme Hz. Salih (a.s) peygamber olarak gönderilmiştir. 99 ayettir.

16-Nahl Suresi: Arı Suresi, 68-69. ayetlerinde Allah’ın balarısına, dağlardan, ağaçlardan ve çardaklardan evler edinmesi emrinden dolayı bu adı almıştır. “Balarısı” anlamına gelmektedir. 128 ayettir.

17-İsra Suresi: Gece Yürüyüşü Suresi, Allah’ın Hz. Muhammed’i gecenin bir vaktinde ayetlerinden bir kısmını göstermek üzere Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksaya yürütmesinde almıştır ismini. 111 ayettir.

18-Kehf Suresi: Mağara Suresi, 9-27. ayetlerinde putperest kavimlerinden kaçıp mağaraya gizlenen bir grup gencin hikayesi anlatıldığından dolayı bu ismi almıştır. 110 ayettir.

19-Meryem Suresi: Meryem Suresi, Hz. Meryem’den bahsedildiği için bu ismi almıştır. 98 ayettir.

20-Ta-Ha Suresi: Ta-Ha Suresi, ismini surenin başında yer alan Ta ve Ha harflerinden almıştır. 135 ayettir.

21-Enbiya Suresi: Peygamberler Suresi, ağırlıklı olarak peygamberlerden söz edildiğinden bu adı almıştır. 112 ayettir.

22-Hac Suresi: Hac Suresi, Hac ibadetinden bahsedildiğinden bu adı almıştır. 78 ayettir.

23-Müminun Suresi: İnananlar Suresi, İnananların başarıya ulaşacaklarından bahsedildiğinden bu adı almıştır. 118 ayettir.

24-Nur Suresi: Işık Suresi, ismini 35. ayetinde yer alan ve Allah’ın nurunu tasvir eden ayetten alır. 64 ayettir.

25-Furkan Suresi: Ayırıcı Suresi, ismini 1. ayetinde geçen hakkı batıldan ayıran manasındaki Furkan kelimesinden alır.  “Hakkı batıldan ayırt eden” anlamına gelmektedir. 77 ayettir.

26-Şuara Suresi: Şairler Suresi, 224. ayetinde şairlerden söz edildiği için bu adı almıştır.
“Şairler” anlamına gelmektedir. 227 ayettir

27-Neml Suresi: Karınca Suresi, ismini 18. ayetinde Hz. Süleyman’ın ordusunu görünce yoldan çekilen karıncalardan almıştır. Bu surenin başında ve 30. Ayetinde besmele vardır. 2 besmeleli sure neml suresidir. 93 ayettir.

28-Kasas Suresi: Tarihi Vakalar Suresi, İsmini 25. ayetinde geçen kasas kelimesinden alımıştır. 88 ayettir.

29-Ankebut Suresi: Dişi Örümcek Suresi, 41. ayetinde kâfirlerin işleri örümcek ağına benzetildiğinden bu adı almıştır. 69 ayettir.

30-Rum Suresi: Romalılar Suresi, ismini 1. ayetinde Persliler ile yapılan savaşta yenilgiye uğrayan Romalıların yakında gelip geleceğinin ifade edilmesinden almıştır. 60 ayettir.

31-Lokman Suresi: Lokman Suresi, ismini Allah’ın Hz. Lokman’a verdiği hikmetten bahseden 12. ayetten almıştır.30 ayettir.

32-Secde Suresi: Secde Suresi, ismini 15. ayette geçen secde kelimesinden almıştır. 30 ayettir.

33-Ahzab Suresi: Gruplar (Topluluklar) Suresi, ismini Müslümanlara karşı savaşmak üzere birleşen Arap kabilelerinden almıştır. 37. Ayette ismi geçen “Zeyd Bin Harise” Kur’an’da adı geçen tek sahabidir. 73 ayettir.

34-Sebe Suresi: Sebe Suresi, ismini 15. ayetinde yer alan Yemen’de bir bölge veya kabile ismi olan Sebâ kelimesinden almıştır. 54 ayettir.

35-Fâtır Suresi: Yaratan Suresi, ismini 1. ayetinde geçen fâtır kelimesinden almıştır. 45 ayettir.

36-Ya-Sin Suresi: Ya-Sin Suresi, ismini 1. ayetinde geçen ya ve sin harflerinden alır. Ama mana olarak kesin bilinmemekle birlikte “ey insan” anlamına geldiğini söyleyenler olmuştur. 83 ayettir. Yasin suresi Kur’an’ın kalbidir.

37-Saffat Suresi: Saf Tutanlar Suresi, adını ilk ayetinde yer alan sıra sıra dizilenler ifadesinden almıştır. Müfessirlerin çoğuna göre burada Allah’ın yemin ettiği saf saf olmuş olanlardan kasıt meleklerdir. 182 ayettir.

38-Sad Suresi: Sad Suresi, Sad harfi ile başladığından dolayı bu adı almıştır. 88 ayettir.

39-Zümer Suresi: Yığınlar Suresi, 71 ve 73. ayetinde geçen bu kelime sureye ismini vermiştir. 75 ayettir.

40-Gafir Suresi (Mü’min Suresi): Bağışlayan Suresi, Allah’ın günahları bağışlayan sıfatının yeraldığı 3. ayetteki Gafir kelimesinden ötürü bu adı almıştır. 85 ayettir.

41-Fussilet Suresi: Ayrıntılı Suresi, Kur’an’ın ayrıntılı kılındığını ifade eden fussilet kelimesinin geçtiği 3. ayetinden ismini almıştır. Surenin bir diğer adı da Ha-Mim’dir. 54 ayettir.

42-Şura Suresi: Danışma Suresi, 38. ayetinde mü’minlerin işlerini aralarında danışma ile gördükleri anlatıldığından bu adı almıştır. 53 ayettir.

43-Zuhruf Suresi: Gösteriş-Süsler Suresi, ismini 35. ayetinde Allah’ın verdiği ifade edilen altın-gümüş gibi süslerin sadece bu dünya hayatının malı olduğunun ifade edilmesinden almıştır. 89 ayettir.

44-Duhan Suresi: Duman Suresi, ismini 10. ayetinde geçen duhan kelimesinden almıştır. 59 ayettir.

45-Casiye Suresi: Diz Çöküş Suresi, ismini 28. ayetinde geçen casiye kelimesinden alır. 37 ayettir.

46-Ahkaf Suresi: Kum Tepeleri Suresi, ismini 21. ayetinde geçen yer adından almıştır. Hz. Hud(a.s)’un kavminin yaşadığı bölgenin adıdır aynı zamanda. 35 ayettir.

47-Muhammed Suresi: Muhammed Suresi, ikinci ayetinde Hz. Muhammed’in ismi anıldığından bu adı almıştır. “Övülmüş” manasına gelmektedir. Surenin diğer adı da Kıtal (adam öldürmek)’ dir. 38 ayettir.

48-Fetih Suresi: Fethetmek Suresi, ayetlerinde birkaç defa fetihten söz edildiğinden bu ismi almıştır. 29 ayettir.

49-Hucurat Suresi: Odalar Suresi, ismini 4. ayetinde geçen hucurat kelimesinden almıştır. 18 ayettir.

50-Kaf Suresi: Kaf Suresi, adını 1. ayetinde geçen kaf harfinden almıştır. 45 ayettir.

51-Zariyat Suresi: Tozutup Savuranlar Suresi, 1. ayetinde geçen zariyat kelimesinden almıştır ismini. 60 ayettir.

52-Tur Suresi: Tur Dağı Suresi, adını ilk ayetinde yer alan Tur dağından almıştır. 49 ayettir.

53-Necm Suresi: Yıldız Suresi, adını 1. ayetinde yer alan necm kelimesinden almıştır. 62 ayettir.

54-Kamer Suresi: Ay Suresi, adını ilk ayetinde yer alan kamer kelimesinden almıştır. 55 ayettir.

55-Rahman Suresi: Merhametli Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan, Allah’ın Rahman isminden almıştır. Rahman bu dünya da iman etsin veya etmesin tüm kullarına merhamet eden manasında Allah’ın sıfatıdır. 78 ayettir.

56-Vakıa Suresi: Olay Suresi, 1. ayetinde yer alan vakıa kelimesinden almıştır. 96 ayettir.

57-Hadid Suresi: Demir Suresi, 25. ayetinde demirin yararlarından söz edildiği için bu adı almıştır. 29 ayettir.

58-Mücadile Suresi: Mücadeleci Kadın Suresi, adını 1. ayetinde geçen fiilden alır. 22 ayettir.

59-Haşr Suresi: Toplanma Suresi, adını 2-17. ayetler arası anlatılan topraklarından sürülen kavimden almıştır. 24 ayettir.

60-Mümtehine Suresi: Sorgulanan Suresi, Mümtehine sınav veren kadın anlamına gelir ve ismini 10. ayette müşriklerden kaçıp inananlara gelen kadınların imtihan edilmesinden alır. 13 ayettir.

61-Saff Suresi: Saf Tutmak Suresi, 4. ayette mü’minlerin saf tutarak Allah yolunda mücadele etmeleri anlatıldığından bu adı almıştır. 14 ayettir.

62-Cuma Suresi: Cuma (Toplanma) Suresi, 9. ayetinde Cuma günü çağrı yapıldığında toplu halde namaza gidilmesi emredildiğinden bu adı almıştır. 11 ayettir.

63-Münafikun Suresi: İkiyüzlüler Suresi, münafıklardan bahsettiği için bu adı almıştır. 11 ayettir.

64-Tegabun Suresi: Aldanış Suresi, adını 9. ayetinde geçen teğabün kelimesinden alır. 18 ayettir.

65-Talak Suresi: Boşanma Suresi, surenin ilk ayetlerinde boşanma işlemi anlatıldığından bu adı almıştır. 12 ayettir.

66-Tahrim Suresi: Yasaklama Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan tahrim kelimesinden almıştır. 12 ayettir.

67-Mülk Suresi: Yönetim Suresi, adını 1. ayetinde yer alan mülk kelimesinden almıştır. Tebareke suresi de denilmektedir. 30 ayettir.

68-Kalem Suresi: Kalem Suresi, adını 1. ayetinde yer alan kalem kelimesinden almıştır. Nun suresi de denilmektedir. 52 ayettir.

69-Hakka: Gerçekleşen Suresi, adını 1. ayetinde geçen hakka kelimesinden almıştır. “kıyamet” manası da verilmektedir. 52 ayettir.

70-Mearic Suresi: Yükseliş Yolları Suresi, ismini 3. ayetinde yer alan Allah’ın yükselme dereceleri-yollarının sahibi olduğu anlamına gelen mearic kelimesinden almıştır. 44 ayettir.

71-Nuh Suresi: Nuh Suresi, Hz. Nuh’un elçi olarak gönderilişi ve mücadelesi anlatıldığından bu adı almıştır. 28 ayettir.

72-Cin Suresi: Cin Suresi, Cinlerden bir grubun Kur’an’ı dinleyerek doğru yola girmeleri bulmaları anlatıldığından bu adı almıştır. 28 ayettir.

73-Müzemmil Suresi: Bürünen Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan müzemmil kelimesinden almıştır. 20 ayettir.

74-Müdessir Suresi: Gizlenen Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan müdessir kelimesinden almıştır. 56 ayettir.

75-Kıyamet Suresi: Diriliş Suresi, adını 1. ayetinde geçen kıyamet kelimesinden almıştır. 40 ayettir.

76-İnsan Suresi: İnsan Suresi, 1. ayetinde insanın bu durumuna gelmezden önceki haline dikkat çekildiğinden bu adı almıştır. 31 ayettir.

77-Mürselat Suresi: Gönderilenler Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan mürselat kelimesinden almıştır. 50 ayettir.

78-Nebe Suresi: Haber Suresi, sure kıyamet günü haberiyle başladığından bu adı almıştır. 40 ayettir.

79-Naziat Suresi: Söküp Çıkaranlar Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan naziat kelimesinden almıştır. 46 ayettir.

80-Abese Suresi: Surat Astı Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan abese kelimesinden almıştır. 42 ayettir.

81-Tekvir Suresi: Dolama Suresi, 1. ayetinde güneşin büzülmesi anlatıldığından bu adı almıştır. 29 ayettir.

82-İnfitar Suresi: Parçalanma Suresi, 1. ayetinde kıyamet sürecinde göğün yarılmasından bahsedildiği için bu adı almıştır.19 ayettir.

83-Mutaffifin Suresi: Kandıranlar Suresi, ölçü ve tartıda hile yapanların kınanmalarından dolayı bu adı almıştır. 36 ayettir.

84-İnşikak Suresi: Yarılma Suresi, 1. ayetinde kıyamet sürecinde göğün yarılmasından bahsedildiği için bu adı almıştır. 25 ayettir.

85-Buruc Suresi: Burçlar Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan buruc kelimesinden almıştır. 22 ayettir.

86-Tarık Suresi: Vuruşlu Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan tarık kelimesinden almıştır. Ayette geçen manası ise 3. Ayette açıklanmıştır ki; o gece karanlığını delen bir yıldızdır. 17 ayettir.

87-Alâ Suresi: Yüce Suresi, Allah’ın yüce adıyla başladığında bu adı almıştır. 19 ayettir.

88-Ğaşiye Suresi: Kuşatan Suresi, her şeyi örtüp kuşatacak olan kıyamet haberiyle başladığından bu adı almıştır. 26 ayettir.

89-Fecir Suresi: Tan Vakti Suresi, tan yerinin ağarmasına yemin edilerek başladığından bu adı almıştır. 30 ayettir.

90-Beled Suresi: Şehir Suresi, Mekke kentine yemin ile başladığından bu adı almıştır. 20 ayettir.

91-Şems Suresi: Güneş Suresi, 1. ayeti güneşe yemin ile başladığından bu adı almıştır. 15 ayettir.

92-Leyl Suresi: Gece Suresi, 1. ayeti geceye yemin ile başladığından bu adı almıştır. 21 ayettir.

93-Duha Suresi: Kuşluk Vakti Suresi, kuşluk vaktine yemin ile başladığı için bu adı almıştır. 11 ayettir.

94-İnşirah Suresi: Ferahlık Suresi, Hz. Peygamberin göğsünün ferahlatılıp sevinç, huzur ve güvene kavuşturulması ifade edildiğinden bu adı almıştır. 8 ayettir.

95-Tin Suresi: İncir Suresi, İncir ve zeytine yemin ile başladığından bu adı almıştır. 8 ayettir.

96-Alak Suresi: Asılıp Tutunan Suresi, 2. ayetinde insanın alâk’tan yaratıldığı ifade edildiğinden bu adı almıştır. Efendimiz(s.a.v)’e ilk inen suredir ve İKRE’ (oku) emriyle başlamaktadır. Bu yüzden bu surenin bir diğer adı da İKRA suresidir. Alak kelime olarak “kan pıhtısı, aşılanmış yumurta” manalarındadır. 19 ayettir. İlk emri “oku” olan ve adı “okunabilen” olan bir kitap: Kur’an-ı Kerim

97-Kadir Suresi: Kudret Suresi, Kadir gecesinden bahsedildiğinden bu adı almıştır. Kur’an’ın yeryüzüne indirilmeye başladığı gece Kadir Gecesidir.5 ayettir. İndiği geceye kadir, kıymet bahşeden ve indiği geceyi bin aydan (83 yıl) daha hayırlı yapan kitap: Kur’an-ı Kerim

98-Beyyine Suresi: Kanıt Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan beyyine kelimesinden almıştır. 8 ayettir.

99-Zilzal Suresi: Deprem Suresi, yerin sarsılması tasvir edildiğinden bu adı almıştır. 8 ayettir.

100-Adiyat Suresi: Nefes Nefese Koşmak Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan adiyat kelimesinden almıştır. 11 ayettir.

101-Karia Suresi: Şiddetli Ses Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan karia kelimesinden almıştır. 11 ayettir.

102-Tekasür Suresi: Çoğalma Yarışı Suresi, insanların mal ve evlatlarda çoğalma yarışlarının kendilerini felakete sürüklemesinden bahsedildiğinden bu adı almıştır. 8 ayettir.

103-Asr Suresi: Zaman Suresi, zamana yemin ile başladığından bu adı almıştır. “Yüzyıl, ikindi vakti veya meyvenin suyunu çıkarmak” gibi manalara gelmektedir. 3 ayettir.

104-Hümeze Suresi: Dedikoducu Suresi, dedikoduculuk ve arkadan çekiştirme kınandığı için bu adı almıştır. 9 ayettir.

105-Fil Suresi: Fil Suresi, Fil olayından bahsedildiğinden bu adı almıştır. Efendimiz aleyhiselatu wesselamın doğduğu yıl meydana gelen fil vakasını anlatır. 5 ayettir.

106-Kureyş Suresi: Kureyş Toplumu Suresi, Kureyş toplumunun seyahat geleneğinden bahsedildiğinden bu adı almıştır. Peygamberimiz (s.a.v)’in de mensubu bulunduğu kabilenin adı Kureyş’tir. 4 ayettir.

107-Maun Suresi: Yardımlaşma Suresi, yardımlaşmaya engel olan kişilerin vasıfları anlatıldığından bu adı almıştır. “Birine kullanması için verilen yardım veya zekat” manalarına gelir.7 ayettir.

108-Kevser Suresi: Bolca Güzellik Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan kevser kelimesinden almıştır. Ama ayette geçen şekli, surenin bütünü ve nüzul zamanı göz önüne alındığında burada kasdedilen kevser’in Hz. Fatıma olması kuvvetle muhtemeldir. Kevser aynı zamanda Hz. Fatıma’nın lakabıdır. 3 ayettir ve Kur’an’ın en kısa suresidir.

109-Kafirun Suresi: İnkârcılar Suresi, kâfirlere hitap ile başladığından bu adı almıştır. 6 ayettir.

110-Nasr Suresi: Yardım Suresi, Allah’ın yardımı anlatıldığından bu adı almıştır. 3 ayettir.

111-Mesed Suresi: Bükülmüş ip, ismini son ayetinde yer alan mesed kelimesinden almıştır. Hz. Muhammed(s.a.v)’in amcası (ve islam düşmanı olan aynı zamanda) ebu leheb hakkında inmiştir. 5 ayettir.

112-İhlâs Suresi: Özgüleme Suresi, dini halis yapmak ve her türlü şirkten temizlemek ifade edildiğinden bu adı almıştır. 4 ayettir.

113-Felak Suresi: Açılma Suresi, ismini 1. ayetinde yer alan felak kelimesinden almıştır. 5 ayettir.

114-Nas Suresi: İnsanlar Suresi, ismini ayetlerinde yer alan nas kelimesinden almıştır.

Ummadık kapılar açan dua, Engelleri kaldıran esmaül Hüsna, Sevdiğimde aradaki engelleri kaldırmak için dua, Bütün kapılar kapandığında okunacak dua, Blokaj kaldıran dua, Her türlü engelleri kaldıran mucize dua, 40 kapı açan dua, WhatsApp engeli kaldırma duası, Bu ritüel ile tüm engelleri kaldır, Sevgilinin engeli kaldırması için dua, Anında mesaj attıran dua, Sizi engelleyen kişinin engelini kaldırma, Sizi engelleyen kişinin engelini kaldırma WhatsApp, Erkeğin yazması için dua, Engeli kaldırması için dua, Her türlü engelin kalkması için dua, Zorlukların kalkması için dua, Zorlukların kolaylaşması için dua, Manevi kolaylık için dua, Eski sevgilinin engeli kaldırması, Engel kaldırma ritüeli, WhatsApp engeli kaldırma ritüeli, Engelleyen eski sevgili engeli ne zaman kaldırır, WhatsApp engeli kaldırma duası,

Hayatındaki Engelleri Kaldıran Dua

Hayatındaki Engelleri Kaldıran Dua
Her türlü engellerin blokajların kalkması, zorlukların kolaya dönmesi için, evlilik, iş, rızık, maddi ve manevi her sıkıntı ve problemler için okunabilir.
Günlük yaşantımızda istek ve dileklerimizi kabullerine olan herhangi bir engel varsa veya her türlü zorluk ve güçlüklerin kolaylaşması için Rabbimize dua etmek en etkili yöntemlerden biridir bildiğimiz üzere
İlk önce 111 Euzu besmele
Sonrasında 1000 adet Estağfirullah el Azim

Ardından 100 adet salavat çektikten sonra engellerin kalkması zorluklarımızın kolaya dönmesi için niyet ederek
489 adet YA FETTAH
Ya Fettah; fethedici maddi ve manevi kapıları açan, her türlü zorluk ve müşkülleri çözen, çok iyi hüküm veren ve hükmeden anlamındadır
daha sonra 41 adet

İz evâ-lfityetu ilâ-lkehfi fekâlû rabbenâ âtinâ min ledunke rahmeten veheyyi lenâ min emrinâ raşedâ (kehf10)

Diyanet Vakfı meali;O (yiğit) gençler mağaraya sığınmışlar ve: Rabbimiz! Bize tarafından rahmet ver ve bize, (şu) durumumuzdan bir kurtuluş yolu hazırla! demişlerdi.

Bismillah 20 duası okuyanların yorumları, Bismillah 20 duası faziletleri, Bismillah 20 duası nasıl okunur, Bismillah 20 duası ne zaman okunur, Bütün kısmet kapılarını açan çok sırlı Bismillah 20 duası, Bütün kısmet kapılarını açan sırlı besmele, Bismillah 20 duası kaç kere okunmalı, Kırk kapı açan dua, En kuvvetli şans duası, Para ve şans getiren dualar, Kur'an'da nasip açma duası, 7 açar duası, Kilitleri açan dua, Altın anahtar duası, Kırkkilit duası nasıl yapılır, 40 kilit duası, Kırk anahtar duası, Ummadık kapılar açan dua, 70 Dilek kapısını açan dua, Kilitleri açan Esma, Mucizelere kapı açan dua, Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua, Bütün kısmet şans kapılarını açan dua, Bütün kapıları açan ayet, Her türlü engelleri kaldıran mucize dua, Tüm engelleri kaldıran dua, Sevdiğinle aradaki engelleri kaldırmak için dua, Blokajı kaldıran dua, Engelleri kaldıran zikir, Evlilik blokajı, Blokaj kaldırma ritüeli, Bilinçaltını temizleyen dua, Evlilik blokajını kaldıran dua, Aşk blokajı kaldırma, Aşk blokajı kaldırma duası, Para blokajı kaldırma duası, Esmalarla blokaj kaldırma, Aşk blokajı nasıl kalkar, Blokaj kaldırma sekansı, Bilinçaltını temizleyen sure, Bilinçaltını temizleyen ayetler, Dualarla bilinçaltı temizliği, Bilinçaltı temizleme esması, Zihni temizlemek için dua, Tasavvufta bilinçaltı temizliği, Ayetlerle bilinçaltı temizliği, Bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumları, Ayetlerle kuantum ve bilinçaltı temizliği yapan, Gideni geri getirme duası, Sevgiliye geri getirme blokajı,

BİSMİLLAH 20 DUASI Bütün Kısmet Kapılarını açar

Bütün kısmet kapıların açılır Sırlı 20 bismillah (sırlı Besmele duası)
Sırlı Bismillah 20 duasını okuyan;
👉Mutluluk ve kısmet şans kapıları açılır
👉Kaza bela ve ölümden korunur
👉Her türlü zorluk, sorun, zayıflık, üzüntü ve sıkıntı gider
Hem dünya hem ahiret mutluluğu için bismillah 20 duasını günde bir kez okumalısınız hiç olmazsa ayda bir kere veya senede bir kez bile olsa bu duayı okuyanlar faydasını görecekler
Bismillâhirrahmânirrâhim
1-) Bismillâhi velhamdülillah
2-) Bismillâhi veşşükrülillah
3-) Bismillâhi velkudretülillah
4-) Bismillâhi velmelikülillah
5-) Bismillâhi velkıbletilillah
6-) Bismillâhi velminnetülillah
7-) Bismillâhi velazmetülillah
8- Bismillâhi velizzetülillah
9-) Bismillâhi vessultanülillah
10-) Bismillâhi velmecdülillah
11-) Bismillâhi velkahrulillah
12-) Bismillâhi velheybetülillah
13-) Bismillâhi velkibriyaulillah
14-) Bismillâhi velmescidülillah
15-) Bismillâhi venni’metülillah
16-) Bismillâhi velbekaulillah
17-) Bismillâhi vessetaulillah
18-) Bismillâhi veşşekaulillah
19-) Bismillâhi venni’meulillah
20-) Bismillâhi vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim ve sallallahu ala hayri halki Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmaiyn ve selleme tesliman kesiran bi rahmetike ya erhamer rahimin.

 

Anlamı:
Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla
1-) Allah’ın adıyla hamd Allah’a aittir.
2-) Allah’ın adıyla şükür Allah’a aittir.
3-) Allah’ın adıyla kudret Allah’a aittir.
4-) Allah’ın adıyla güç (kuvvet) Allah’a aittir.
5-) Allah’ın adıyla yöneliş Allah’a aittir.
6-) Allah’ın adıyla minnet Allah’a aittir.
7-) Allah’ın adıyla azamet (ululuk) Allah’a aittir.
Allah’ın adıyla izzet Allah’a aittir.
9-) Allah’ın adıyla büyüklük Allah’a aittir.
10-) Allah’ın adıyla mecd (şan ve şeref) Allah’a aittir.
11-) Allah’ın adıyla kahr Allah’a aittir.
12-) Allah’ın adıyla heybet Allah’a aittir.
13-) Allah’ın adıyla ululuk Allah’a aittir.
14-) Allah’ın adıyla secde edilmek Allah’a aittir.
15-) Allah’ın adıyla her türlü nimet Allah’a aittir.
16-) Allah’ın adıyla bakilik (ebedilik) Allah’a aittir.
17-) Allah’ın adıyla zorluğu gidermek Allah’a aittir.
18-) Allah’ın adıyla şükür Allah’a aittir.
19-) Allah’ın adıyla nimet Allah’a aittir.
20-) Allah’ın adıyla hiç bir güç ve kudret Allah’ın güç ve kudretinden üstün olamaz. Yarattıklarının en hayırlısı Hz. Muhammed (s.a.v.)’e ve onun al ve ashabına çokça salat ve selam olsun. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi.
Bismillah 20 Duasını okuyan için; Mutluluk ve kısmet (şans) kapıları açılır. Kaza bela ve ölümden korur. Her türlü Zorluk, Sorun, Zayıflık, Üzüntü, Sıkıntı zamanlarında okunur. Hem dünya hem de ahiret mutluluğu için bismillah 20 duasını günde bir kez okumalısınız hiç olmasa ayda veya senede bir kez bile olsa bu duayı mutlaka okuyun bu değerli duanın faydalarını göreceksiniz inşallah.

fotoğrafa okunan etkili bir sevgili duası, sevdiğini yalvartma duası,körkütük aşık etme duası, köpek gibi aşık etme duası anında kabulü, birini kendine deli divane aşık etme duası, günde aşık etme duası, fotoğrafla aşık etme duası, uzaktan aşık etme duası denenmiş, 100 de 100 tutan aşk duası, kıza aşık etme duası, çabucak aşık etme duası, Çok etkili deli gibi aşık etme duası, Aşkından köpek olması için dua, aşkından çıldırtma duası, sevdiğim adam bensiz nefes alamasın dua, sevdiğini deli divane aşık etme duası, aşkından yakıp kavuran dua, sevdiğini yalvartma duası, seni görmeden duramazsın dua, Kara Sevda etme duası, kara sevdaya düşürme duası, aşkımdan uyumasın duası, en etkili Kara Sevda duası, aşkından yanıp tutuşması için dua, Gönül bağı için dua, aşkından uyumasın dua, kalbi yakan dua, Sevgi bağını kuvvetlendirmek için dua, sevdiğinin kalbine Ateş düşüren dua, sevgilimin beni sevmesi için dua,anında etkili aşk duası, gercek ask için ask duası, en etkili aşk duası denenmiş, hemen etki eden aşk duası, aşk duası kitabı, aşk duası nasıl yapılır, aşk duası nihat hatipoğlu, deli gibi aşık etme duası, köpek gibi aşık etme duası,aşk büyüsü, ask buyusu Aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü yapma, aşk büyüsü belirtileri, aşk büyüsü nasıl bozulur, aşk duası nihat hatipoğlu, aşk duası sesli, aşk duası denenmiş, aşk duası nasıl yapılır,

İtaat Ettiren Sevgi ve Aşk Duası

Bu dua ile bir erkeğe ya da bir hanıma sözünüzü dinletebilir, sevgi aşk ve muhabbetinizi sağlayabilirsiniz
Bir şansı kendinize bağlamak ve itaat ettirmek için okunan en etkili dualardan bir tanesi olup daha önce defalarca denenmiş ve etkisi görülmüştür
Özellikle itaat ettirme duası olarak daha çok karşınıza çıkabilir, sadece çiftler arasında değil ayrıca toplumda da bu saygıyı ve itaati sağlayabilirsiniz
👉Cuma sabahı güneş doğmadan hemen önce, her gün 151 adet olmak üzere bir hafta boyunca

👉 Sübhâneke lâ ilâhe illâ ente Yâ Rabbe külli şey-in ve vârisehû ve râzikahû ve Râhimehû

Özellikle bu itaat ettirme duasını devam ettiren kişi beklediğinden de iyi sonuçlar alarak karşısındaki kişinin beklediğinden çok daha fazla sevgiye saygı aşk ve muhabbetine Nail olur.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece çiftler arasında değil halk arasında da itibar saygı görmek isteyen kişiler bu duaya denildiği şekillerde okunması uygundur

Kıtmir Duası faydaları, Kıtmir duası ne için okunur, Kıtmir duası anlamı, Kıtmir Duası okuyanların yorumları, Kıtmir duası taşımak, Kıtmir duası kaç kere okunmalı, 7 uyurlar duası, Kıtmir duası büyüsü, Kıtmir duası tılsımı, Kıtmir duası nazar için, Kıtmir duası arzu edilene kavuşmak için, Kıtmir duası istediğin şeye kavuşmak için, Kıtmir duası bağlama tılsımı, Kıtmir duası rızık bereket için, 7 uyurlar duası bağlama tılsımı, Kıtmir duası kolyesi, Kıtmir duası vefki,

7 Uyurlar Kıtmir Tılsımı ile Aşk,Bağlılık,Nazar, Korunma

Kıtmir Duası
Allahümme Ya Rabbi ve Cebraile ve Mikaile ve İsrafile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve munzilel berekati vet tevrati vez zeburi vel incili vel furkani ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
La ilahe illallahul melikül hakkul mubin.Muhammedün Resulullahi sadikul va’dil emin.
Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu Ya Kayyumu Ya Zel celali vel ikram.
Es’elüke ya rabbel arşıl azim.En yerzukani rızkan helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin.
Debernuş, Sazenuş, Kefestetayuş, Kıtmir, Yemliha, Mekselina, Meselina, Mernuş.
Kıtmir Duasının Meali
Ey Cebrail’in, İsrafil’in, Mikail’in, Azrail’in, İsmail’in, İshak’ın, İbrahim’in ve Yakup’un rabbi Yüce Allah’ım! Ey bereketleri indiren Kuran’ı, Zebur’u, Tevrat’ı, İncil’i indiren Rabbim. Kudret ve güç sahibi olan yüce Allah’ım! Yegane Melik ve hak olan Allah’tan başka ilah yoktur. Sözünde emin ve sadık olan Hz Muhammed (s.a.v.) Allah’ın elçisidir. Ey Rabbim, Ey Rabbim, Ey Kaim ve Diri olan, Ey ikram ve celal sahibi! En büyük arşın sahibi, senden helal rızık istiyorum. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Sazenuş, Debernuş, Kefestetayuş, Yemliha, Kıtmir, Meselina, Mernuş, Mekselina (Ashab-ı Kehf isimleri)
7 Uyurlar Kıtmir Duası ve Faziletleri
Kıtmir duasının Sırlı mucizeleri oldukça dikkat çeker. Özellikle bizler onu nazar duası olarak biliriz fakat bir nazar duasına çok daha fazla faydası vardır. Kişinin başına gelebilecek kötülüklerden veya büyük felaketlerden, içinde bulunduğu fenalıklardan veya istemediği bir durumdan kurtulup kurtuluşa ermek için tavsiye edilir. Kur’an-ı Kerim’de yer alan Kehf suresinin bir bölümünden oluşur 7 Uyurlar Kıtmir duası. Sıkıntılı zamanların giderilmesi, istenilen hedefe ulaşılması doğrultusunda duaların kabul olması ve arzu edilen amaca yönelik işlerin gerçekleşmesi için özellikle cuma günleri okunduğu bilinmektedir.
Eskilerden itibaren oldukça yaygın olan Kıtmir duası tılsımlarının günümüzde kolyeleri ve duanın yazıldığı tılsımlı vefkleri bulunur. Bu kolyeleri takanlar nazarlardan korunur ve kötülüklerden uzak durur. Ben her şekilde Kıtmir duasının vefkini evine veya iş yerine asan kişiler mekanlarını yangınlardan oluşabilecek fenalıklardan ve kötülüklerden korur işinde gücünde ticaretinde Bereket artar.
Sürekli 7 Uyurlar Kıtmir duası konusunda oldukça olumlu faziletleri sıraladık. Fakat kısaca Kıtmir ve Ashab-ı kehften de bahsedelim.
Hz İsa’nın dinine mensup olan ve dinlerini korumak amacıyla her şeyi geride bırakıp hicret ederek mağarada uyuyan 7 kişiden birinin köpeğinin adıdır Kıtmir. Yüce kitabımız olan kur’an-ı Kerim’de Kıtmir adındaki köpeğin ashab-ı Kehf içerisinde olduğundan yüce Allah ona değer vermiş ve cennete girenlerden olduğunu müjdelemiştir. Mağara Mersin Tarsus, Kahramanmaraş Afşin veya İzmir Selçuk bölgelerinden birinde olduğu rivayet edilir. Bu mağarada 309 yıl kadar uyuduğu söylenilen 7 kişinin isminden dolayı 7 UYURLAR MAĞARASI olarak bilinir.
Şimdi maddeler halinde Kıtmir duasının fazileti ve sırlarına gelecek olursak;
7 Uyurlar ve Kıtmir Duası Sırları
İstenilmeyen herhangi bir olaydan veya durumdan kurtulmak için,
Zengin ile ulaşmak için,
Yangından kaçarak kurtulmak için,
Sürekli ağlayan çocukları susturmak veya sakinleştirmek için,
Ticaret veya tarım gibi alanlarda rızık bereketin çok olması için,
Kötü ölümlerin önüne geçip hayırlı ölümleri sağlamak için,
Nazar, kem göz veya gelecek kötülüklerden kurtulmak için,
Bu dua tılsımıni ev veya iş yerine asanların mekanlarına rızık bereketlerini çoğaltmak için,
Eşler arasında tam bir bağlılık ve istenilmeyen durumun ortadan kalkması için,
Dualarınızın kabul olması için,
Arzu ettiğiniz işlerin gerçekleşmesi için,
.
.
Katı kalbi yumuşatmak için esmaül Hüsna, Kalbin yumuşaması için zikir, Birinin kalbini yumuşatmak için dua, Sevgilinin kalbini yumuşatmak için dua, Kalbi yumuşatan ayetler, Birinin merhametli olması için dua, Eşin kalbini yumuşatmak için dua, Ailenin yumuşaması için dua, Gönül alma ve barışma duası, Gönülleri birleştiren dua, Kızgın olan birinin kalbini yumuşatmak için dua, Dilediğinin kalbini yumuşatma duası, İstediğini sözünü geçirme duası, Birinin kalbini yumuşatma duası, Sözünü geçirme duası,Karşındaki insanın sana iyi davranması için dua, Biri seni üzünce okunacak dua, Canını yakana okunacak dua, Ve innallahe biküm le laifün rahim okuyanlar, Patronun sana iyi davranması için dua, Kötüyü iyiye çeviren dua, Sevdiğinin sana iyi davranması için dua, Dışlanmaya karşı dua, Azar yememe duası, Birinin sana kızmaması için dua, Patronun araması için dua, Karşındakinin sana iyi davranması için dua, Birinin kızmaması için dua, Kavgadan korkmamak için dua, Birini susturmak için okunacak dua, Sinirli insana okunacak dua, Bir şey engellemek için dua, Babanın kızmaması için dua, Huysuz baba için okunacak dua, Zalim babaya okunacak dua, Biri seninle uğraşıyorsa okunacak dua, Babamın düzelmesi için dua, Tarlaya domuz girmemesi için dua, Huysuz kocaya okunacak dua, Geçimsiz kadın için okunacak dua, Aksi insanlar için okunacak dua, Huysuz kişileri okunacak dua,

Katı Kalbi Yumuşatma Duası

Katı kalbi yumuşatmak için dua
Eğer bir kimse haksız yere sana kötü davranıyor, seni kırıyor ve Bu durumun değişmesini istiyor, kalbinin yumuşamasını istiyorsan
Ya Vali Celle Celalühü
Esmasını toplamda 2219 defa okuduktan sonra
“Bismillahirrahmanirrahim……Ferdün hayyün kayyumün hakemün adlün kuddusün ve innellahe biküm le rauufürrahıym”
Sabah ve akşam 19 defa okunur
Bu size kötü davranan eş, aile, akraba, dost veya aklınıza kim geliyorsa herkes için niyet edilebilir. Özellikle haksız yere kötü davranışa maruz kalıyorsanız bu dua tamda sizin için şifadır

Katılaşmış olan kalbi yumuşatmak için eşsiz dualardan bir tanesidir. Bundan sonraki etkili dualar ve ritüeller için sonraki makalelerimizde ayrıntılı olarak yer vereceğiz. Her türlü soru ve sorunlarınız için irtibata geçebilirsiniz.

körkütük aşık etme duası, köpek gibi aşık etme duası anında kabulü, birini kendine deli divane aşık etme duası, 1 günde aşık etme duası, fotoğrafla aşık etme duası, uzaktan aşık etme duası denenmiş, 100 de 100 tutan aşk duası, kıza aşık etme duası, çabucak aşık etme duası, Çok etkili deli gibi aşık etme duası, Aşkından köpek olması için dua, aşkından çıldırtma duası, sevdiğim adam bensiz nefes alamasın dua, sevdiğini deli divane aşık etme duası, aşkından yakıp kavuran dua, sevdiğini yalvartma duası, seni görmeden duramazsın dua, Kara Sevda etme duası, kara sevdaya düşürme duası, aşkımdan uyumasın duası, en etkili Kara Sevda duası, aşkından yanıp tutuşması için dua, Gönül bağı için dua, aşkından uyumasın dua, kalbi yakan dua, Sevgi bağını kuvvetlendirmek için dua, sevdiğinin kalbine Ateş düşüren dua, sevgilimin beni sevmesi için dua, Fotoğrafa okunan etkili bir sevgi duası, En etkili aşk duası, Sevdiğini yalvartma duası, Anında etkili aşk duası, En etkili aşk duaları, En güçlü aşık etme duası, En etkili aşk duaları, Aşk ve muhabbet duaları, Kesinlikle aşık etme duası, 3 Esma ile aşık etme duası, Kur'an'da aşk duası, 1 günde aşık etme duası, Deli gibi aşık etme duası, 100 de 100 tutan aşk duası, Köpek gibi aşık etme duası, Uzaktan aşık etme duası, 1 günde aşık etme ritüeli, Fotoğrafa okunan aşk duası, Resme okunan aşk duası, Uzaktaki birini aşık etme duası, Sevdiğinle muhabbeti artırmak için dua, En tesirli muhabbet duası, Mucize muhabbet duası, 21 defa okunan muhabbet duası,

Aşkından Çıldırtarak Kul Köle Etme Duası

Sevdiğini aşkından çıldırtma duası Kul köle etme duası

Sevdiğiniz kişiyi kendinize kör kütük Aşık ederek aşkınızdan çıldırtmak istiyorsanız düzenli şekilde şu duaları okuyunuz
Bilirsiniz ki yer Gök dua üzerinedir ve her türlü dileğinize isteğinize ancak dualar yoluyla Rabbimden en hayırlısını isteyerek ulaşabilirsiniz
👉 İnşirah
Elem neşrah leke sadrek, Ve vada’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa’na leke zikreke, Feinne me’al’usri yüsren, İnne me’al’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab
👉Duha(Vedduha) Suresi
Vedduha.Velleyli iza seca.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.Elem yecidke yetiymen feava.Ve vecedeke dallen feheda.Ve vecedeke ‘ailen feağna.Femmel yetiyme fela takher.Ve emmessaile fela tenher.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.
👉 Ya Rahîm Ya Rahmân

👉İhlas Suresi
Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad
👉 Bu dualar aynı sayı ve sırada en az 7 gün olmak üzere, 101 adet okunur.

Danışmanlık ve Bilgi için
Arayabilirsiniz