aile-ici-buyuler

Aile İçi Büyüler

Aile İçi Büyüler başta olmakla birlikte bu tür yaşanan problemlere karşılık bakımı ve çözümü için yaptığım çok çeşitli çalışmalar bulunmaktadır. Kişiye özel hazırlanan bu yöntem ile birlikte genel yapılacak çalışmaları yöntemleri önceden uygulamış olacağım. Sizler de bu aile içi problemin çözümü için çalışmış olacaksınız. Her kötü varlık ve enerji aile içinde etkili olabiliyorlar. Bu etki eşler arasındaki problemler, huzursuzlıklar, cinsel isteklerin azalması, sevdiğin eşin, çocukların ve anne baban ile iletişimde problemler yaşaman sorun olabilecektir. Bu sorunların etkisi oldukça fazla olunca kötü enerjiler bir şekilde yayılabilmektedir. Ben de bu enerjinin yayılmasındaki engelleyici önlemleri uygulandığında rahatlayacaksınız. Aksi takdirde; bu enerjiler kötü varlıklar tüm etrafınızı sarınca da problem işin içinden daha çıkılamaz bir hal alıyor.

Sedat Hoca olarak ilmi çalışmalarım, öncelikle bireyin kendinden ve en sevdiklerinden başlamaktayım. Bu enerjiyi yayan dış etkenlere de çalışmalar yapılarak; “aile içi büyüler” diye tabir edeceğimiz kötü durumu engelleyebilecek önemli bir katför olduğu için; bu durum bazen değişebiliyor.

Sonuç olarak ben; aile içi özel ve genel çalışmalar diye adlandıracağımız; bu gibi sorunların kaynağını yok etmek için buradayım.