papaz-buyusu

Papaz Büyüsü

Toplum genelinde papaz büyüsü olarak isimlendirilmekte olan bu büyü türü, son derece kuvvetli etkisi dolayısı ile herkes tarafından yapılabilecek büyüler arasında yer almamaktadır. Gizli ilim dünyasının son derece güçlü etkilere sahip olan büyü türlerinden birisi olan papaz büyüsünün temel olarak aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak değerlendirilmektedir. Yani temelinde ikili insan ilişkilerini barındıran ve bu tip konularda yaşanan sorunlar; mevcut olan ihtiyaçlar ve ortaya çıkan ihtiyaçlar çerçevesinde başvurulan popüler büyü türleri arasında yer almaktadır. Bu neden ile de çok eski dönemlerden bu yana toplum genelinde; aşk ve sevgi gibi olgularda her zaman daha kolay ve daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilme gayesi ile yaptırılmakta olunan bir büyü türüdür.

Papaz Büyüsü;

Kişinin kendi yaşantısındaki aşkı ya da sevdiği için yaptırabileceği büyülerden birisi olan papaz büyüsü gizli ilim dünyasında yer alan ve uygulanabilen en kuvvetli aşk büyülerinin başında geliyor. Son derece güçlü etkisi ile insan iradesinin ani şekilde değişimine yol açar. Yani platonik aşk duyulan kişinin bu aşka yanıt vermiyorken; papaz büyüsünün etkisi ile ani şekilde yanıt vermeye başlaması gibi bir sonucun elde edilebilmesi mümkündür. Bu şekilde insan iradesi üzerinde doğrudan etkisi bulunan bir büyü olması nedeni ile papaz büyüsünün yaptırılmasından önce; mutlaka iyi şekilde düşünerek; karar verilmesi çok büyük bir önem taşımaktadır.

Çünkü öncelikli olarak; bu büyü veya diğer tüm büyülerin dini açıdan herhangi bir iyi görülebilecek yanı bulunmamaktadır. Yani dinde tüm büyüler yasaktır ve büyük günahlar arasında yer alır. Bununla birlikte papaz büyüsü gibi son derece güçlü ve insan iradesinde doğrudan etkiler oluşturabilecek bir büyü çok daha ciddi bir etkiye sahip olarak, diğer büyülere göre daha fazla günah niteliği taşımaktadır. Bu tip konulara ilişkin bilgi sahibi olunması ve ona göre düşünülerek; hareket edilmesi dini açıdan büyük bir önem taşır. Bununla birlikte bu tip insan iradesi üzerinde doğrudan etkiler oluşturan bir büyünün yapımının; insan ahlakı ve insan vicdanı üzerinde oluşturabileceği sorumluluğa ilişkin olarak da; önceden bilgi sahibi olunması ve ona göre hareket edilmesi oluşturabileceği sorumluluğun; ciddi bir yük haline gelmesi gibi bir durum oluşmaması açısından çok büyük önem taşır.

Papaz Büyüsü Nedir? 

Papaz büyüsüne ilişkin toplum genelinde bilinen aksine papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Eski çağlardan bu yana gizli ilmin en fazla tercih edilen büyülerinden birisi konumunda bulunan papaz büyüsü için eski dönemlerde toplum genelinde papazlar tarafından yapıldığı şeklinde bir kanı oluşmuş ve bu kanı günümüz modern yüzyıl dünyasına kadar ulaşmıştır. Bu çerçevede de adını da buradan almaktadır. Ancak papaz büyüsünün temel yapısı aşk büyü ve bağlama büyüsü şeklindedir. Bu büyü sayesinde; aşk ve sosyal ilişki alanında yaşanan tüm sorunlardan kurtulabilmek; daha kısa süreler içerisinde amaç ve gayeye ulaşabilmek mümkün olabilmektedir.

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? 

Günümüz modern yüzyıl dünyasında da son derece yoğun şekilde ilgi görmekte olan papaz büyüsü tek şekilde uygulanan bir büyü türü değildir. Papaz büyüsünün birbirinden farklı pek çok türü ve uygulama yöntemi bulunmaktadır. Papaz büyüsünün çeşitleri arasında; bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü gibi; geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, kısmet kapama büyüsü, cinsel tercih büyüsü; ve cinsel bağlılık büyüsü şeklindedir. Tüm bu büyü türleri, kişilerin yaşamlarına ilişkin olarak yaşadıkları sorunlara yönelik olarak uygulanmakta olan büyülerdir; ve çok kuvvetli olmaları nedeni ile mutlaka ileri seviyede uzmanlık gerektirmekte olan; ve kesinlikle diğer alemler ile iletişim kurabilme kabiliyetine sahip olunması gerekliliğini oluşturan büyülerdir.

Papaz Büyüsü Etkileri 

Çok güçlü ve çok uzun süreli etkiye sahip olan aşk büyülerinden birisi olan papaz büyüsü ile kişinin kendisinin fark edemeyeceği düzeyde bir etkiyle ani dönüşüm yaşaması sağlanabilmektedir. Papaz büyüsünün etkisine giren kişinin duygularında; arzularında, düşüncelerinde büyüyü yaptıran kişinin yaptırdığı büyünün amacı doğrultusunda ani değişimler yaşanır. Kendisi fark etmese de dışarıdan yaşadığı ani bu değişimler bariz şekilde görülebilmektedir. Bu gibi etkenler göz önünde bulundurulması sonucunda; yapılacak tahlil ve analizler sonucunda papaz büyüsünün yaptırılmasına dikkat edilmesi; bu alanda en doğru sonuçların rahatlıkla alınabilmesi açısından çok büyük bir önem taşımaktadır.