ask-buyuleri

Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri

İnsanın var olduğu her dönemde ve her yerde aşk engel olunamaz şekilde kendisine yer bulur. İnsan gibi düşünebilen bir varlığın en güçlü duygularının başında aşk gelir. Aşkın gücü ve etkisi ile bir insanın yapamayacağı hiçbir şey bulunmaz. Bu nedenle de aşk tarih boyunca insan yaşamına ve hatta toplum yaşayışına yön vermiş olan bir faktör konumunda yer almıştır. Bu nedenle de çağlar boyunca aşk üzerine edebi eserler yazılmış, savaşlar yapılmış ve büyük mücadeleler verilmiştir. Bu denli önemli bir etkiye sahip olan aşkın bireysel yelpazede değerlendirilmesi noktasında ise yaşanan sorunlara ya da ulaşılamayan arzulara ilişkin olarak çözüm arayışları ise her zaman gizli ilmin etkili güçteki fırsatlarında olmuştur. Yani çok eski tarihlerden beri insanlar platonik aşklar için, sorunlu aşkları için ve hatta imkansız aşkları için gizli ilim dünyasında aşkın gücünü pekiştiren ve yönlendirmeye yardımcı olan aşk büyüleri ile hareket etmeye büyük bir özen göstermiştir.

Çok eski dönemlerden bu yana gizli ilim alanında diğer alemler ile iletişim kurarak, insanların aşk konusunda her zaman mutlu ve etkileyici bir sona ulaşabilmelerine yardımcı olan medyumlar, oldukça yoğun şekilde ilgi görmüş ve günümüz teknoloji çağında da görmeye devam etmektedir. Aşk büyüleri farklı şekillerde uygulanabilen son derece güçlü büyüler arasında yer alır. Özellikle de aşkın farklı yapılarına ve farklı türlerine binaen uygulanması gerekecek büyülerinde farklılık teşkil ediyor olması nedeni ile aşk büyülerinde çok farklı teknikler ve yöntemler kullanılır ki bu durumda tek bir standart aşk büyüsünün mevcut olmamasına neden olur. Yani aşk büyülerinde birbirinden farklı hedef ve gayelere odaklı olarak farklı türler bulunmaktadır.

Aşk Büyüleri Nelerdir? 

Aşk büyülerinin farklı uygulanışları ve farklı etkilerine göre pek çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle de kişinin yaşadığı aşk yaşamındaki problemlere istinaden ihtiyaç duyduğu konularda gizli ilim dünyasının gücünden yararlanabilmesine ve destek sağlayabilmesine yardımcı olacak yetenekli ve uzman medyumlar bulunmaktadır. Tarih boyunca aşk büyüleri; Süryani büyüsü, Papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü ve daha pek çok farklı türde uygulanmış ve uygulanmaya da devam etmektedir. Son derece güçlü etkiye sahip olan aşk büyülerinin yapılabilmesi için mutlaka şeytan ve şeytani varlıkların mevcut olduğu diğer alemler ile iletişim kurabilme kabiliyetine doğuştan sahip olan ve aynı zamanda da bu yeteneklerini çağlar boyu süren gizli ilim araştırmalarına ilişkin etkin bilgileri ile yön verebilen medyumlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Çok güçlü olan aşk büyüleri için yapılacak çalışmaların büyük bir titizlikle yapılması çok önemlidir. Özellikle de aşka ilişkin yaşadığı sorun ya da mevcut olan ihtiyaçları doğrultusunda aşk büyüsü isteyen kişinin durumunun iyi bir şekilde değerlendirilmesi ve ona göre en uygun olan aşk büyüsünün belirlenerek, etkili ve doğru bir şekilde uygulanması başarılı sonuçların alınabilmesi açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Bu neden ile de günümüzde sertifikalı ve resmi olarak faaliyet göstermekte olan uzman ve deneyimli medyumlar başvuru gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Özellikle de somut kanıtların sunulabilmesinin manevi etkileri ve yapısı dolayısı ile mümkün olmadığı bir alan olan gizli ilim dünyasında aşkı için büyü yaptırmak isteyen ve bu konuda güvenilir bir sonuç almak isteyenlerin mutlaka resmi medyumlara başvuru gerçekleştirmeleri tavsiye edilmektedir.

Aşk Büyüleri ve Etkileri 

Gizli ilim aleminin en güçlü büyüleri arasında aşk büyüleri yer alır. Son derece güçlü etkilere sahip olan aşk büyülerinin insan iradesi üzerinde doğrudan etkileri bulunmaktadır. Özellikle de kişinin sevdiğinden ayrılarak, başkasına aşk duymaya başlamasını sağlamak ya da sevmediği bir kişiye aşkla bağlanmasının sağlamak gibi doğrudan karar, duygu ve düşüncelerinin kökten değişim yaşamasına neden olabilecek büyülerdir. Bu durumca zaten yasaklı ve günah olan İslamiyet’ teki büyüler dahilinde aşk büyülerinin çok daha ciddi bir günah etkisine sahip olduğunun göz önünde bulundurulması çok büyük bir önem taşımaktadır.

Söz konusu etkenler nedeni ile aşk büyüleri yapacağımız zaman; iyi bir şekilde değerlendirmelerde bulunmak ve etkilerine ilişkin olarak İslamiyet’ teki düşünce ve yerini göz önünde bulundurmak ve ona göre karar vermek; çok büyük bir önem taşımaktadır. Aksi halde; aşk büyüleriyle birlikte mutluluğu ve huzuru bulabilmek; pek de mümkün olmayacaktır.  

Aşk Büyüsü Çeşitleri  

Spiritüel alem içerisinde aşk büyüsü çeşitleri birçok farklı yönden kendini göstermektedir. İyi niyet ve yüksek duygu ölçekleriyle harmanladığımız aşk büyüsü; kurallara uygun yapılmalıdır. Bunun için işinin uzmanı bir hoca gerekmektedir. Yıllarca psişik konularda çalışmış medyumlar da aşk büyüsü yapabilir.

Genelde aşk büyüsü çeşitleri iki farklı türde ortaya çıkar. Birincisi fotoğraf ile yapılan türlerdir. Kişinin aşık etmek istediği kişinin bir fotoğrafını getirmesi yeterli olmaktadır. Fotoğraf net ve berrak olmalıdır. Söz konusu öznenin gözleri de fotoğrafta açık olmalıdır. Diğer bir büyü türü ise suret ve heykelcikler ile yapmaktayız. O kişinin suretine uygun bir resim ya da balmumu işe yarar sonuçlar doğurmaktadır.  

Her Aşk Büyüsü Tutar mı?  

Her aşk büyüsü tutar demek gerçeği yansıtmamaktadır. Öncelikle niyetin temiz olması gerekmektedir. Evli erkeklere ya da kadınlara yapılan aşk büyüsü çeşitleri de her zaman işe yaramaz. Bunun için ek olarak ayrılma büyüsü de yaptırılmalıdır. Niyetin temiz olması da son derece önemlidir. Ek olarak hocanın ve medyumun da bu işte uzman olması gerekiyor. Ruhlar aleminden ve psişik güçlerden sıklıkla faydalanmaktadır.  

 Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?  

 Sıklıkla sorulan bir diğer soru bu şekilde cereyan ediyor. Büyünün kaç günde tutacağı tesir kuvvetine bağlıdır. Kimi büyüler bir hafta gibi kısa bir sürede sonuç verir. Kimi büyüler ise ancak birkaç ay sonra etkilerini ve sonuçlarını gösterir.  

Aşk Büyüsünün Tuttuğunu Nasıl Anlayabiliriz?  

Aşk büyüsünün hedefinde olan kişinin hal ve hareketleri değişir. Çoğunlukla rüyasında aşık olacağı kişi kendisine gösterilir. Bunun yanı sıra; ilk adımda etki büyünün hedefindeki kişiden gelir. Telefonla arayabilir ya da direkt olarak yanına gelebilir. İyi yapılmış bir aşk büyüsünün sonunda evlilik ve hayırlı bir yuva vardır.