Cin ile görüşmek için dua, Müslüman cin görme duası, cin çağırma duası, garantili cin daveti, cin suresi fazileti, cin suresi sırları, Kalp gözü açan dua, cin suresinin anlamı, kalp gözünü açmak istiyorsan, Kalp gözü nasıl açılır, kalp gözünü açmak için en etkili dua, cin suresi ile kalp gözünün açılması, kalp gözünü açan havas duası

Kalp Gözünün Açılması ve Müslüman Cin ile Görüşmek(Cin Suresi Sırları)

Cin suresi fazileti
Kalp gözünün açılması ve Müslüman Cin padişahı ile görüşmek

Her doğada olduğu gibi cin suresinin de olabildiğince sır lı etkileri bulunmaktadır. Cin suresini okumak hem şeytanın hem de kafir olan cinlerin bunun yanı sıra insanların şerrinden korunmamıza büyük bir yardımcı olur. Bununla beraber nazarlardan kem gözlerden kıskançlıklardan korunmak için de oldukça etkilidir. Cin suresi 28 ayetten oluşan bir suredir. Cin suresinin anlamı ise cinlerin Kur’an dinleyip hidayete geldiklerini anlattığımdan dolayı bu ismi almıştır. İslam mitolojisine göre ise cinler kaderin yazılmış olduğu levh-i mahfuz’dan veya Allah ile koruyucu meleklerin konuşmalarından geleceğe ait olan gaybi haberleri çalmak için göğe yükselirler. Kısaca anlatılan cin suresinde ise bunun yanı sırada birçok şey elde edilir. şimdi sizlere kalp gözünün açılması ve Müslüman cin ile görüşmek için bu cin suresini nasıl okuyacağız onlardan bahsedelim.

Oruçlu ve riyazetli bir şekilde caviden buhur edip her namazın ardından
100 salavat
3 Fatiha
11 İhlas
1 Yasin
Suresini okuyup peygamber efendimizin ruhuna ve sahabelere hediye eder ardından 41 adet cin suresini okur ve yatmadan evvel de isminin ebceti kadar yine bu cin suresini okursa maneviyatına göre 41 gün içinde ya da 21 gün içinde hem Kalp gözü açılır ve eğer nasibinde var ise Müslüman cin padişahıyla görüşme fırsatını yakalar. Bu durum 7 ila 14 gün içinde de belirtilerini gösterir.

Önemli bir dipnot olarak şunu da söyleme gerekirse bu tertibe başlamadan evvel veya başladıktan sonra cin padişahlarını kendinize mal etmek istediğinizi yaptırmak şeklinde kötü emellerinizi alet edilmemek kaydı ile yapılmalıdır.
Düzgün niyetler yapıldığı takdirde Allah rızası için daha da faziletli olaylar yaşarsınız

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

Sonraki YazıYıldız Yükseltme, Yıldız Düşüklüğü, Yıldız Yükseltmek için