Gerçek Medyum Hocalar

Hakkımda40 yılı aşkın süredir ilmi çalışmaları ve aldığı izinler ile manevi olarak sizleri tedavi etmektedir. Sorunlarınızın ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Siteme hoşgeldiniz.

Sitemde bana ait bilgiler ve paylaşımlar bulabilirsiniz.

Hangi Konular İlginizi Çeker?

  • Garantili geri döndürme, aşık etme, bağlama 💑
  • papaz büyüsü sayesinde %100 başarılı sonuç
  • LGBT friendly işlemler

Sedat Hoca sizlere büyü çalışmaları yapar. Garantili şekilde aşık etme, geri döndürme, gideni geri getirme ve bağlama işlemleri yapılır.

Papaz büyüsünden sonuç almak sanıldığı kadar kolay olan bir durum değildir. Manevi izinlere sahip Sedat Hoca sizlerin sıkıntılarını giderecektir.

İnancınız, mezhebiniz, cinsel tercihleriniz ne olursa olsun ; problemleri çözmek için büyü yaptırmak veya evinizdeki, üzerinizdeki büyüyü bozdurmak için Sedat Hoca’yı arayabilirsiniz.

Sedat Hoca Kimdir ?

40 yılı aşkın süredir ilmi çalışmaları ve aldığı izinler ile manevi olarak sizleri tedavi etmektedir. Sorunlarınızın ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Selamun aleykum, ben Sedat Hoca. Sizlere bu siteyi hazırlamamdaki amaç, sizlerin bana daha rahat ulaşabilmesini sağlamak. Yıllardır internet sitem yoktu. Ziyaretçilerimden özet olarak “Hocam kendinize bir site açın” şeklinde oldukça fazla talep aldım. Aynı zamanda diğer kişilere de güven vereceğini anlattılar. Sizler için herkes faydalansın ve bana ulaşsın diye sitem açıldı. Sitedeki yazılar ve makaleler bana aittir. Kimse alıntı göstererek dahi kullanmasın. Kendi kalemimden kağıda döktüm. Sitemi yapan yardımcım da sizlere bu yazıları hazırladı. Ben ilmi olarak aldığım izin doğrultusunda sizlere çeşitli konularda yazı ve makaleler hazırlamaya devam edeceğim.

Özetle yanıma gelen ve beni arayan insanlar ile görüşmekteyim. Bu sebeple websitem beni kısmen de olsa anlatsın istedim. Bu sayede websitemi hazırlayan kardeşim de bana bu konuda destek olmaya devam edecektir.

Gideni geri getirme, ayrılanları birleştirme, aşk, evlilik ve sevgi konularında aranan hoca.

Büyüler ve Varlıklar İle Mücadele

Allah’ın izni ile büyüler ve varlıkların etkilerini birlikte ortadan kaldırabiliriz.

Bu etkiler ve kötü varlıkların neden olduğu problemleri Özel Çalışmalarım sayfasında maddeler halinde sıraladım. Bunlar dışında yaşanan ve sizlerin kendi kendine sorduğu “Acaba problem nedir? …” gibi soruların cevabını ben sizlere veriyor olacağım. Bununla birlikte bunlar için yapılan çalışmaları tamamladığımızda problemlerin ortadan kalktığını ve manevi olarak rahatlağınızı anlayacaksınız. Öncelikle kötü varlıklar ve enerjilerden kurtulmanıza yardımcı olmayı da kendime vazife olarak kabul etmişim. Manevi olarak bakım ve kurtulma işlemleri için ilmi çerçeveden kesinlikle çıkmıyorum.

Ofisim

20 yılı aşkın süredir aynı ofisteyim.

Sedat Hoca Kimdir? gibi soruların devamında şunları söylemeliyim. İlk olarak ben 20 yılı aşkı süredir Kadıköy semtinde ikamet etmekteyim. Ofisim ve telefon numaram her daim aynıdır. Bu sebeple internette okuduğunuz yorumlar zaten herşeyi yansıtmaktadır. Diğer kişiler ile kesinlikle karşılaştırılmayı sevmem. Bu ilmi çalışmalar yönünde yaptığım işler ve devamlılık olarak bakılınca herşeyi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Böylelikle Allah’ın izni ile tüm sorunların üstesinden gelebiliriz. Ofisimde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarım.

Çalışma Alanları

Papaz, Süryani ve Ermeni büyüleri en çok yapılan büyülerdir. 

Toplumun en çok dert yandığı konu olan “bana büyü yapıldı mı?” sorunun cevabını yanlış yöntemler ile aramalarıdır.

  • Ruhsal Çözüm
  • Manevi Bakım
  • Yaşam Koçluğu

konularında sizlere destek olmayı bekliyorum.

Ümidin kapısı olan Allah’tan asla ümidini kesme ve ona olan imanını ve bil ki içine düşmüş olduğun tüm sıkıntı ve sorunların çözümü Allahu Teala’nın elindedir.