Merak Edilenler

İlim sahibi olmayan kişiler büyüyü anlayamazlar. Gerçek bir hoca ile irtibata geçtiğinizde zaten konuşmalarınızdan sizde büyü olduğunu ilk görüşmede anlayabilmektedir. Ya da verdiğiniz bilgilere istinaden yapacağı ilmi çalışma ile bunları anlarlar. Büyülü bir kişin halsizliği üstünden gitmek bilmeyen bir yorgunluğu ve hiç geceyen başağrısı
Evet büyüler Allah’ın izni ile bozulabilir. Herkes büyüyü bozamaz. Ancak ilim sahibi ve izinli kişiler bu konuda çözüm üretebilirler.
Hocalar öncelikle bakım adı altında sizden işlemler başlamadan belli bir ücret talep ederler. Sonrasında da hocanın tavsiyelerini ve yapılması-yapılmaması gerekenlere uyduğunuzda işlemleriniz başarılı şekilde sonuçlanır. Bunun sonucunda da yine hocalara sizin de aklınızdan geçen bir ücret yani emeğinin hakkı olacaktır.
Hayır hocalar sizin her istiğinizi gerçekleştirmez. Kötü niyetli kişileri bilirler. Yani ayırma, evli çiftleri boşama gibi işlemleri asla ve asla yapmazlar.
Hayır hocalar kesinlikle fal bakmazlar. Zaten manevi güçleri sayesinde sizlerdeki olumlu ve olumsuz durumları çözerler ve anlatırlar.
Hocalar sizden sadece inanmanızı beklerler. Hocanın dediklerini yapmanız ve inancınızı kaybetmemeniz gerekmektedir. Hocaların dediklerini yapmayıp başka yöntemler denerseniz işlemleriniz başarısız olur ve etkisinde olduğunuz enerjinin daha fazlasına maruz kalırsınız.
Gerçek bir hoca sizinle asla bir kafede görüşmezler. Kafede görüşen hocalar kesinlikle dolandırıcıdır. Bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ofisi olan hocaları tercih etmelisiniz.
Güçlü hocalar siz başka şehirde olsanız bile sizlere bakım ve manevi çalışmalar yapabilirler.
Güvenilir bir hocanın telefonu asla değişmez. Aradığınız numaradan başka bir numara ile size geri dönüş yapıyorsa uzak durmalısınız. Ve aradığınız numara ile daha önce görüşme sağlayıp sonrasında ulaşamadıysanız o kişi genellikle bir dolandırıcı oluyor.
Evet hocaların vergi levhaları yani bir ofisleri vardır. Ofislerini ziyaret ettiğinizde bunları zaten göreceksiniz.
Sizinle kafede buluşur, farklı cep telefonundan ulaşırsınız ya da o sizi arar, vergi levhası yoktur. İnternette okuduğunuz fazlaca olumsuz yorum vardır.