Bismillah 20 duası okuyanların yorumları, Bismillah 20 duası faziletleri, Bismillah 20 duası nasıl okunur, Bismillah 20 duası ne zaman okunur, Bütün kısmet kapılarını açan çok sırlı Bismillah 20 duası, Bütün kısmet kapılarını açan sırlı besmele, Bismillah 20 duası kaç kere okunmalı, Kırk kapı açan dua, En kuvvetli şans duası, Para ve şans getiren dualar, Kur'an'da nasip açma duası, 7 açar duası, Kilitleri açan dua, Altın anahtar duası, Kırkkilit duası nasıl yapılır, 40 kilit duası, Kırk anahtar duası, Ummadık kapılar açan dua, 70 Dilek kapısını açan dua, Kilitleri açan Esma, Mucizelere kapı açan dua, Tüm kapıları mıknatıs gibi açan dua, Bütün kısmet şans kapılarını açan dua, Bütün kapıları açan ayet, Her türlü engelleri kaldıran mucize dua, Tüm engelleri kaldıran dua, Sevdiğinle aradaki engelleri kaldırmak için dua, Blokajı kaldıran dua, Engelleri kaldıran zikir, Evlilik blokajı, Blokaj kaldırma ritüeli, Bilinçaltını temizleyen dua, Evlilik blokajını kaldıran dua, Aşk blokajı kaldırma, Aşk blokajı kaldırma duası, Para blokajı kaldırma duası, Esmalarla blokaj kaldırma, Aşk blokajı nasıl kalkar, Blokaj kaldırma sekansı, Bilinçaltını temizleyen sure, Bilinçaltını temizleyen ayetler, Dualarla bilinçaltı temizliği, Bilinçaltı temizleme esması, Zihni temizlemek için dua, Tasavvufta bilinçaltı temizliği, Ayetlerle bilinçaltı temizliği, Bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumları, Ayetlerle kuantum ve bilinçaltı temizliği yapan, Gideni geri getirme duası, Sevgiliye geri getirme blokajı,

BİSMİLLAH 20 DUASI Bütün Kısmet Kapılarını açar

Bütün kısmet kapıların açılır Sırlı 20 bismillah (sırlı Besmele duası)
Sırlı Bismillah 20 duasını okuyan;
👉Mutluluk ve kısmet şans kapıları açılır
👉Kaza bela ve ölümden korunur
👉Her türlü zorluk, sorun, zayıflık, üzüntü ve sıkıntı gider
Hem dünya hem ahiret mutluluğu için bismillah 20 duasını günde bir kez okumalısınız hiç olmazsa ayda bir kere veya senede bir kez bile olsa bu duayı okuyanlar faydasını görecekler
Bismillâhirrahmânirrâhim
1-) Bismillâhi velhamdülillah
2-) Bismillâhi veşşükrülillah
3-) Bismillâhi velkudretülillah
4-) Bismillâhi velmelikülillah
5-) Bismillâhi velkıbletilillah
6-) Bismillâhi velminnetülillah
7-) Bismillâhi velazmetülillah
8- Bismillâhi velizzetülillah
9-) Bismillâhi vessultanülillah
10-) Bismillâhi velmecdülillah
11-) Bismillâhi velkahrulillah
12-) Bismillâhi velheybetülillah
13-) Bismillâhi velkibriyaulillah
14-) Bismillâhi velmescidülillah
15-) Bismillâhi venni’metülillah
16-) Bismillâhi velbekaulillah
17-) Bismillâhi vessetaulillah
18-) Bismillâhi veşşekaulillah
19-) Bismillâhi venni’meulillah
20-) Bismillâhi vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim ve sallallahu ala hayri halki Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmaiyn ve selleme tesliman kesiran bi rahmetike ya erhamer rahimin.

 

Anlamı:
Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla
1-) Allah’ın adıyla hamd Allah’a aittir.
2-) Allah’ın adıyla şükür Allah’a aittir.
3-) Allah’ın adıyla kudret Allah’a aittir.
4-) Allah’ın adıyla güç (kuvvet) Allah’a aittir.
5-) Allah’ın adıyla yöneliş Allah’a aittir.
6-) Allah’ın adıyla minnet Allah’a aittir.
7-) Allah’ın adıyla azamet (ululuk) Allah’a aittir.
Allah’ın adıyla izzet Allah’a aittir.
9-) Allah’ın adıyla büyüklük Allah’a aittir.
10-) Allah’ın adıyla mecd (şan ve şeref) Allah’a aittir.
11-) Allah’ın adıyla kahr Allah’a aittir.
12-) Allah’ın adıyla heybet Allah’a aittir.
13-) Allah’ın adıyla ululuk Allah’a aittir.
14-) Allah’ın adıyla secde edilmek Allah’a aittir.
15-) Allah’ın adıyla her türlü nimet Allah’a aittir.
16-) Allah’ın adıyla bakilik (ebedilik) Allah’a aittir.
17-) Allah’ın adıyla zorluğu gidermek Allah’a aittir.
18-) Allah’ın adıyla şükür Allah’a aittir.
19-) Allah’ın adıyla nimet Allah’a aittir.
20-) Allah’ın adıyla hiç bir güç ve kudret Allah’ın güç ve kudretinden üstün olamaz. Yarattıklarının en hayırlısı Hz. Muhammed (s.a.v.)’e ve onun al ve ashabına çokça salat ve selam olsun. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi.
Bismillah 20 Duasını okuyan için; Mutluluk ve kısmet (şans) kapıları açılır. Kaza bela ve ölümden korur. Her türlü Zorluk, Sorun, Zayıflık, Üzüntü, Sıkıntı zamanlarında okunur. Hem dünya hem de ahiret mutluluğu için bismillah 20 duasını günde bir kez okumalısınız hiç olmasa ayda veya senede bir kez bile olsa bu duayı mutlaka okuyun bu değerli duanın faydalarını göreceksiniz inşallah.

Kısmet için kilit açma duası, Kırkkilit duası ne için okunur, Kısmeti kapalı olanlar hangi duayı okumalı, Evlenmek için en etkili dua nedir, Kilit açma ritüeli nasıl yapılır, Evlilik için kilit açma duası, Kilitle kısmet açma deneyenler, Kısmet için kilit açma nasıl yapılır, Cuma günü kilit açma duası, Bekarlar için kısmet açma duaları, Erkek için kısmet açma duası, Ayetel Kürsi ile kısmet açma, Kur'an'da nasip açma duası, Kısmet açmak için kilit açma, İş için kilit açma duası, Asma kilit duası, Evlilik için kilit açma duası, Asma kilitle kısmet açma, Okudum kısmetim açıldı, 7 açar duası, 40 kilit duası,

Asma Kilit Duası,Kısmet için Kilit Açma

ASMA KİLİT RİTÜELİ

BEKLEMEDİĞİN KAPILAR AÇILIR

Bahtsızım işlerim yolunda gitmiyor Aşk hayatım kötü rızkım kapalı iş arıyorum bulamıyorum memuriyete giremiyorum gibi sıkıntılar yaşıyorsanız yani hayatınızda kilitler varsa bu kilitleri açmak için Kur’an ayeti ve bir asma kilide ihtiyacımız var. Bu ritüel ile Allah’ın izniyle bütün kapılar size açılacak. Bunu inanarak yaparsanız mutlaka işinizi aşkınızı ve hayatınızda ne tıkanıklık varsa onu Allah açar. İnan ve dene.

Kapalı asma kilit alınır. Yukarıdaki ayet 40 defa okunur. Allah’a dua edilir, kilit açılıp denize atılır.

ARAF SURESİ/89

Kadiftereyna alâllâhi keziben in udnâ fî milletikum ba’de iz necce nâllâhu minhâ, ve mâ yekûnu lenâ en neûde fihâ illâ en yeşaallahu rabbunâ, vesia rabbunâ kulle şey’in ilmen, alällähi tevekkelnâ, rabbenâftah beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrul fâtihîn (fâtihîne).

“Allah bir kere bizleri ondan kurtarmışken yine sizin dininize dönersek Allah’a karşı ne büyük bir iftirada bulunmuş oluruz! Allah, O bizim Rabbimiz dilemedikçe bizim için ona dönmek yok. Rabbimizin ilmi herşeyi kuşatmış, bizler ancak O’na dayanmaktayız. Rabbimiz! Kavmimizle bizim aramızda hak ile hükmet (ayır) ki, Sen hakimlerin en adilisin.”

Kilit açılıp denize atıldıktan sonra arkana bakmadan eve gelip tekrar şükür duası edersin…
Mücerreptir. Mutlaka tesir eder. Yollar açıldı bile.