Kısmet için kilit açma duası, Kırkkilit duası ne için okunur, Kısmeti kapalı olanlar hangi duayı okumalı, Evlenmek için en etkili dua nedir, Kilit açma ritüeli nasıl yapılır, Evlilik için kilit açma duası, Kilitle kısmet açma deneyenler, Kısmet için kilit açma nasıl yapılır, Cuma günü kilit açma duası, Bekarlar için kısmet açma duaları, Erkek için kısmet açma duası, Ayetel Kürsi ile kısmet açma, Kur'an'da nasip açma duası, Kısmet açmak için kilit açma, İş için kilit açma duası, Asma kilit duası, Evlilik için kilit açma duası, Asma kilitle kısmet açma, Okudum kısmetim açıldı, 7 açar duası, 40 kilit duası,

Asma Kilit Duası,Kısmet için Kilit Açma

ASMA KİLİT RİTÜELİ

BEKLEMEDİĞİN KAPILAR AÇILIR

Bahtsızım işlerim yolunda gitmiyor Aşk hayatım kötü rızkım kapalı iş arıyorum bulamıyorum memuriyete giremiyorum gibi sıkıntılar yaşıyorsanız yani hayatınızda kilitler varsa bu kilitleri açmak için Kur’an ayeti ve bir asma kilide ihtiyacımız var. Bu ritüel ile Allah’ın izniyle bütün kapılar size açılacak. Bunu inanarak yaparsanız mutlaka işinizi aşkınızı ve hayatınızda ne tıkanıklık varsa onu Allah açar. İnan ve dene.

Kapalı asma kilit alınır. Yukarıdaki ayet 40 defa okunur. Allah’a dua edilir, kilit açılıp denize atılır.

ARAF SURESİ/89

Kadiftereyna alâllâhi keziben in udnâ fî milletikum ba’de iz necce nâllâhu minhâ, ve mâ yekûnu lenâ en neûde fihâ illâ en yeşaallahu rabbunâ, vesia rabbunâ kulle şey’in ilmen, alällähi tevekkelnâ, rabbenâftah beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrul fâtihîn (fâtihîne).

“Allah bir kere bizleri ondan kurtarmışken yine sizin dininize dönersek Allah’a karşı ne büyük bir iftirada bulunmuş oluruz! Allah, O bizim Rabbimiz dilemedikçe bizim için ona dönmek yok. Rabbimizin ilmi herşeyi kuşatmış, bizler ancak O’na dayanmaktayız. Rabbimiz! Kavmimizle bizim aramızda hak ile hükmet (ayır) ki, Sen hakimlerin en adilisin.”

Kilit açılıp denize atıldıktan sonra arkana bakmadan eve gelip tekrar şükür duası edersin…
Mücerreptir. Mutlaka tesir eder. Yollar açıldı bile.