Biber Büyüsü

Biber Büyüsü

Biber ile yapılan büyü, çift ağızlı büyüler arasında yer almaktadır. Büyü ritüeli kırmızı taze biber kullanılarak gerçekleştirilir. Büyünün çift ağızlı olması demek, birden fazla amaçla yapılabiliyor olması anlamına gelir. Biber büyüsü, hem ayırma hem de aşık etme niyetleri ile başvurulabilecek bir büyüdür.

Büyünün ritüelinde küçük bir değişiklik yaparak büyünün tüm etkilerini değiştirmek mümkündür. Bu değişiklik kullanılacak biberlerde yapılmaktadır. Büyü ritüelinde 9 adet kırmızı biber kullanılır. Eğer 9 biberden en az 7 tanesi tatlı olur ise büyü aşık etme etkileri gösterecektir. Biberlerin en az 7 tanesi acı olursa ise ayırma etkileri olacaktır.

Biber ile Ayırma Büyüsü

Biber kullanarak yapılan ayırma işlemi için önceden tadına bakılmamış ama acı olduğuna emin olunan 9 adet biber temin edilmelidir. Biberleri tatmadan acı olduğunu bilmek zor olabilir fakat bu durumlarda biberi direkt bahçeden veya tarladan temin etmek daha mantıklı olacaktır. Eğer tarlasında biber yetiştiren birisiyle anlaşırsanız size önceden bir tane tattırabilir ve ardından tadılmamış 9 tane daha biber alabilirsiniz.

Eğer ritüelde kullanılacak biberlerin bir parça bile tadına bakılır ise büyü tutmayacağı için aynı daldan ekstra bir biber koparıp tadına bakmalısınız. Bunu yapabilmek için de Pazar yerine direkt yetiştiricisinden biber almanız gerekir. Büyünün her iki niyetinde de aynı ritüel aşamaları uygulanmaktadır.

Biber ile Aşk Büyüsü

Aşk için tatlı veya ayırma için acı biberler temin edildikten sonra 9 gece sürecek bir ritüel sizi bekliyor. Her gece bir ateş yakıp közünde bir adet biberi közleyeceksiniz. Biberi ateşe bırakırken büyünün yapılış amacını ve büyü yapılacak kişilerin isimlerini 99 kere telkin edeceksiniz. Sabah biberin kabuğu tamamıyla simsiyah olacaktır.

Sonrasında bu kabuğu soyacak ve bir peçetenin içinde bekleteceksiniz. Suyunu peçeteye emdirmeli ve kabukların kurumasına izin vermelisiniz. 9 Gecenin ardından onuncu günün sabahında son biberi de soyacak ve tüm kabukları toprağa gömeceksiniz. Biber büyüsü ritüeli bu şekilde tamamlanacaktır. Büyüden garantili sonuç almak isteyenlere önerimiz uzman bir medyumun yardımına da başvurmaları olacaktır.