Adet kanı büyüsü nedir, Adet kanı büyüsü duası, Adet kanı ile büyü nasıl yapılır, Sevgiliye adet kanı büyüsü, Adet kanı büyüsü zararları, Regl kanı büyüsü, Adet kanıyla yapılan aşk büyüsü, Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü, Adet kanıyla kocayı bağlama, Adet kanı büyüsü belirtisi, Adet kanı içirmek, Adet kanı büyüsü yorumları, Adet kanı ile gideni geri getirme, Adet kanı ile sevgiliyi köpek etme, Adet kanı ile kör kütük aşık etme, Adet kanı büyüsü günah mı,

Adet Kanı İçirmek Günah mı?

ADET KANI İÇİRMEK

    Adet kanı içirmek adet kanı büyüsünde yapılan bir işlemdir. Kadınlar erkeklerini kendilerine bağlamak için yaptıkları bu büyü de adet kanı kullanılır ve bu büyü çok etkili büyüler arasında yer almaktadır. Adet kanı büyüsünün yapılma nedenine bakacak olursak, kadınlar erkeklerini tamamen kendilerine bağlamak için yaptıkları bir büyüdür. Bu büyüde kadının adet kanı kullanılır. Bu büyü türü papaz büyüleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise, bu büyülerin dinimizce haram yollar ile yapılmasından kaynaklanır. 

Adet kanı büyüsünde dediğimiz gibi kadının ay başı kullanılır ve bu adet kanı belirli işlemlerden geçirilerek erkeğe ya yedirilir ya da içirilir ve bu büyü gerçekleşmiş olur, bu büyü ile bir çok erkek eşlerine bağlanmış durum da olurlar. Papazların yaptığı büyüyü ancak bir papaz bozabilir inancı insanlar arasında çok yaygın durumda ancak papazın yaptığı bir büyüyü Müslüman olan bir hoca da bozabilmekte. Bu yüzden bozulması imkansız büyüler yoktur. Her büyünün bir bozulma yolu ve yöntemi vardır. Adet kanı ile yapılan büyü içinde kadınlar aşk cinsellik sadakat için bu büyüyü seçmektedir. Çok etkili bir büyü olduğu için kadınlar bu büyüyü yaptırmayı tercih eder ve bunun yanı sıra kadınlar çoğunlukla erkeklerini eve bağlamak için yaparlar ve çoğu erkek eve bu büyü ile çok bağlı olurlar ve gözleri ailesinden başkasını görmez. 

Her ne kadar papaz büyüleri arasında yer almış olsa bile adet kanıyla yapılan bu büyü çok tercih edilen ve yine çok etkili büyüler arasında yer alır her zaman. Her ne kadar iyi amaçlar için yapılsa da bu büyü papaz büyüsü arasında yer alır ve yapılış şeklinden dolayı haram olarak kabul edilmiş bir büyüdür.

Yer gök dua üzerine kurulmuştur. Dinimizce duaların çok büyük yeri vardır ve yine yaratıcımız olan yüce ALLAH bize bol bol dua etmemizi ve onu anmamızı emretmiş. Her şeyin dualar içinde gizli olduğu ve neyi istiyorsak yine dua ile ALLAH tan istemek gerektiğini buyurmuş. Peygamber efendimiz bize örnek olmuştur her açıdan.