Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

Büyü Çeşitleri Nasıl Bozulur

Büyüler, birçok farklı amaçla yapılabilen işlemlerdir. İyi niyetler ile yapılabilen büyü çeşitleri olduğu gibi, kötü niyetler ile yapılabilen büyü çeşitleri de vardır. İyi niyetli büyüler, hayırlı sonuçlara vesile olabilecek etkiler gösterirler. Köyü niyet büyüleri ise insanları zor durumlara sokabilir ve insanlar büyü çeşitleri nasıl bozulur diye sorabilirler.

Kötü niyet büyülerinin etkileri zarar verme üzerinedir. Bu etkilerin ne tür zararlar vereceği ise yapılan işleme göre değişir. Kötü niyet büyüleri üç farklı şekilde zarara yol açabilir. Fiziksel zarara yol açan kötü niyet büyüleri en az rastlananlarıdır. Ruhsal zararlara yol açan büyüler ise biraz daha sık yaptırılan işlemlerdir. Manevi açıdan zarar veren kötü niyet büyüleri ise günümüzde en sık başvurulan kötü niyet büyüsü çeşitlerinden biridir.

Hangi Büyü Çeşitleri Bozulur

Manevi açıdan zararları olan kötü niyet büyülerinin hangileri olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Sizleri merakta bırakmamak için bu büyülerin neler olduğundan bahsedeceğiz. En sık yaptırılan manevi zararlı kötü niyet büyüleri, rızık kapama, kısmet kapama, kısmet bağlama, ayırma ve soğutma büyüleridir.

Bu işlemlerin zararları tamamıyla manevi yöndendir. Dolaylı yoldan başka zararları da olmaktadır fakat büyünün etkilerinin direkt olarak manevi zarar yol açacağını söyleyebiliriz. Kişinin bereketini ve rızkını kapatan kötü niyet büyülerinin dolaylı yoldan maddi zararları da olacaktır. Ayırma büyüleri ise kişilere dolaylı olarak ruhsal, psikolojik zararlar verecektir. Fakat söylediğimiz gibi bu zararlar büyünün dolaylı zararlarıdır.

Büyü Çeşitlerini Kimler Bozabilir

Bahsettiğimiz büyülere maruz kalan kişiler büyü çeşitleri nasıl bozulur diye sorabilirler. Büyülerin bozumu kolay bir iş değildir. Bir büyünün etkilerini bozabilmek için büyü bozma konusunda tecrübe sahibi olmak gerekecektir. Yani kısaca büyülerin medyum olmayan kişiler tarafından bozulması etkili olmayacağı gibi güvenli de olmayacaktır.

Gerekli niteliklerden yoksun kişilerin büyü bozma girişimleri iyi sonuçlanmayacaktır. Büyülere karşı yapılan yanlış müdahaleler, büyünün etkilerini daha da kötü bir hale getirebilir. Bu gibi riskler altında kalmamak için büyü bozma işlemleri yaptırmak istiyorsanız, büyü bozma konusunda kabiliyetli uzman medyum hocalardan yardım almanız doğru olacaktır.

 

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

Sonraki YazıBüyü Çeşitleri Belirtileri