Büyü Belirtileri, Büyü Çeşitleri, Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır, Büyü Çeşitleri Nasıl Tespit Edilir, Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyüleri Tespit Ettirmek

Büyü Çeşitleri Belirtileri

Büyü Çeşitleri Belirtileri

Büyülerin birbirinden farklı birçok niyet ile yapılması mümkündür. Her büyünün kendine özel etkileri olduğu gibi büyü çeşitleri belirtileri de yapılan büyüye özeldir. Büyülerin ne gibi belirtileri olduğu ve nasıl tespit edildikleri, özellikle büyülere maruz kalan kişiler tarafından merak edilir.

Eğer sizin de büyüye maruz kaldığınıza dair şüpheleriniz var ise büyü tespit yöntemlerine başvurmanızı öneririz. Büyüler ciddiye alınmadıkları takdirde insanlar zor durumlarda kalabilirler. Büyülerin etkileri görmezden gelinir ve ciddiye alınmaz ise gerekli müdahaleler de yapılamayacaktır. Kötü büyüler gereken sürede bozulmaz ise büyünün etkileri insanın akıl sağlığını kaybetmesine veya daha korkunç sonuçlara yol açabilecektir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyüye maruz kaldığından şüphe eden kişilerin bir an önce bu şüphelerini doğrulamaları çok büyük bir önem arz eder. Çünkü büyülerin tespiti yapılmadan bozulmaları da mümkün değildir. Bir büyüyü bozmak için o büyüye müdahale edilebilmesi için öncelikle ne tür bir büyünün etkileri ile karşı karşıya olunduğu bilinmelidir. Bu bilgiyi edinebilmek için ise büyünün tespit edilmesi şarttır.

Büyü tespitinde başvurulabilecek iki yol vardır. Bu yollardan birincisi büyülerin belirtilerini gözlemlemektir. Büyü belirtileri durumunu gözlemleyerek üzerinizde bu belirtilerin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer bir büyünün belirtilerini kendinizde far ederseniz size büyü yapıldığına dair şüphelerinizden emin olabilirsiniz.

Büyü Çeşitleri Nasıl Tespit Edilir

Büyü çeşitleri belirtileri, gözlemlemesi kolay şeyler değillerdir. Çünkü bir büyünün belirtilerini gözlemleyerek büyü tespiti yapabilmek için o büyünün türüne yönelik yakın bir tahminde bulunmak gerekir. Eğer kötü niyetli büyülere maruz kalmışsanız, kötü niyet büyülerinin belirtilerini gözlemlemek gibi bir şansınız yoktur. Bu büyünün ne tür bir büyü olduğuna yönelik yakın tahmin yapmaktan kastettiğimiz, büyünün ayırma büyüsü mü yoksa huzur kaçırma büyüsü mü olduğunu tahmin edebilmektir.

Verdiğimiz örnek dışında herhangi bir büyü de düşünülebilir. Üzerinizde büyü olduğuna şüphe etmenize sebep olan etkenleri göz önünde bulundurarak ne tür bir büyüye maruz kaldığınıza yönelik tahmin yapabilir ve bu büyünün belirtilerini gözlemleyebilirsiniz. Eğer risk almamak ve kısa sürede üzerinizdeki büyüleri tespit ettirmek istiyorsanız medyum hoca bakımı yaptırabilirsiniz.

 

Büyü belirtileri, büyü çeşitleri, büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, büyü çeşitleri nasıl tespit edilir, Büyü belirtileri nelerdir, büyüleri tespit ettirmek,Büyü Belirtileri genel olarak şunlar olabilir;

1. Ani ve belirgin kişilik değişiklikleri.aniden ağlama veya aniden gülme.
2. Sürekli huzursuzluk, endişe ve gerginlik hissi. korkak ve ürkek bir durumda olabilir. basit şeyleri çok abartır ve gergin davranışlar sergiler
3. Fiziksel rahatsızlıklar ve sağlık sorunları (baş ağrısı, mide rahatsızlıkları, uyku problemleri, cilt tahrişi vb.).
4. Karmaşık ve korkutucu rüyalar veya tekrarlayan kabuslar.
5. Başarıda düşüş, sorunlarla karşılaşma, sürekli başarısızlık hissi.
6. İlişkilerde sıkıntılar, sürtüşmeler, anlaşmazlıklar.
7. İçsel huzursuzluk, mutsuzluk ve depresyon belirtileri.
8. Şiddetli korkular, takıntılar veya obsesyonlar.
9. Sosyal izolasyon ve yalnızlık arzusu.
10. Aşırı uykusuzluk veya aşırı uyku hali.yatağa geçince iyice dinlendikten sonra uykuya dalma. uyandıktan sonra da hiç uyumamış veya az uyumuş gibi yorgun uyanma.
11. İştah değişiklikleri (aşırı yemek yeme ya da iştahsızlık).kilo verme genelde yaygın olarak görülür.
12. Kendine zarar verme düşünceleri veya intihar düşünceleri.
13. Sık sık şanssızlık, talihsizlik ve uğursuzluk yaşama
14. Zenginlik, refah ve başarıya dair sürekli engellerin olduğunu düşünme ve sürekli engel yaşama.
15. İçsel olarak kontrolsüz hissetme, kendi düşüncelerini ve davranışlarını kontrol edememe.

 

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

Sonraki YazıAşk Büyüsü Nasıl Yapılır