Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyüler pek çok farklı amaçla yapılabilen işlemlerdir. İyi niyet büyüleri olduğu gibi kötü niyet büyüleri de vardır. Ayrıca kara büyüler, süryani büyüleri ve papaz büyüleri gibi duruma bağlı tehlikeli olabilen büyüler de vardır. Büyülerin iyi niyetle kullanılması hayırlı sonuçlara vesile olabilirken, kötü niyet büyüleri insanları korkunç durumlara sokabilir. Büyü bozma çalışmaları da bu gibi durumlarda yapılırlar.

İyi niyet büyülerinin de zaman zaman bozulmak istenmesi olasıdır. Fakat büyüleri bozmak için yapılan çalışmaların genellikle kötü niyet büyülerinden kurtulmak için yapıldığını söyleyebiliriz. Kötü niyetler ile yapılan büyüler insanlara fiziksel, ruhsal ve manevi yönlerden zararlar verebilir.

Büyüler Nasıl Bozulur

Eğer siz de üzerinizde kötü niyetler ile yapılmış tehlikeli bir büyü olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bu şüphenizden emin olmalısınız. Büyülerin bozulabilmesi için tespitlerinin yapılması ve ne tür bir büyü ile karşı karşıya olunduğunun anlaşılması gerekir. Büyü tespiti yapmadan büyülere müdahale yapmaya kalkışmak tehlikeli sonuçlara yol açabilecektir.

Belli medyumların etkilerini bilmek ne tür bir büyü ile karşı karşıya olunduğunun anlaşılmasında yeterli olacaktır. Gerçek medyumlar büyüye maruz kalmış kişilerin enerjilerini hissederek dahi üzerlerindeki büyünün tespitini yapabilirler. Fakat bazı büyüler kendilerini ve etkilerini gizledikleri için büyü tespit yöntemlerinin yapılması gerekir. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra uygun görülen büyüleri bozma ritüeli uygulanabilir. Büyüleri bozmak için başvurulabilecek birden fazla ritüel vardır.

Büyüleri Bozmak Tehlikeli Mi?

Üzerinizdeki büyülerden kurtulmak istiyorsanız kaçınmanız gereken birkaç hatadan bahsetmeliyiz. Öncelikle internetten öğrendiğiniz büyüleri bozma çalışmalarını evinizde denememelisiniz. Bilinçsizce ve amatörce yapılan büyü bozma girişimleri durumu daha kötü bir hale sokacaktır. Böyle durumlarda kendinizi ciddi bir tehlikeye atabilirsiniz. Bunun için bu gibi hareketlerden kaçınmalısınız.

Büyülerin bozumu konusunda tehlike teşkil edebilecek bir diğer durum ise kara büyülere yanlış müdahale etmek olacaktır. Kara büyülerin bozumu büyük bir özen ister. Bu tür büyülerin etkilerinden kurtulabilmek gerekli tecrübeye sahip medyumlarca sağlanabilir. Tabi her şeyin öncesinde büyünün tespitinin yapılması ve temkinli yaklaşılması gerekir. Sonrasında medyum yardımı ile büyünün etkilerinden kurtulma niyetli müdahalelere başlanabilir.

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

Sonraki YazıKendine Bağlama Duası