Sabun Büyüsü,büyü, Sabun Büyüsü nedir, Sabun Büyüsü nasıl yapılır, Sabun Büyüsü etkileri

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Eski zamanlardan beri en çok yaptırılan ve en çok korkulan büyülerden biri sabun büyüsüdür.Sabun Büyüsü ile hem maddi hem de manevi olarak eski zamanlarda birçok kişiye zarar verilmiştir. Hatta birçok medyumun bu büyü aracılığı ile kralları öldürdüğü, sakat bıraktığı, zenginlerin tüm mallarını aldığı söylenmektedir. Hatta sırf bu yüzden birçok zengin ve hükümdar yaşadıkları yerde uzunca bir süre kalıp sabun bulundurmamış, sabun rendesi kullanmıştır. En eski ve en tesirli kara büyülerden biri olan bu büyü malzemeleri en ulaşılabilir büyüler arasında yer almaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Etkileri Nelerdir  

En eski kara büyülerden biri olan Sabun Büyüsü yapımı için 3 malzeme gereklidir. Bir adet kalıp sabun, birden çok zoka ve bir miktar siyah ip bu büyü yapımı için gerekli olan malzemelerdendir. Halk arasında “Efsuni şimat” olarak bilinen bu büyünün yapıldıktan sonra aniden değil ağır ağır etki göstermektedir. Ağır ağır etki gösteren bu büyü yapılan kişi ve çevresindekiler tarafından dikkat çekmez. Bu yüzden birçok kişi öldükten ya da her şeyini kaybettikten sonra büyü yapıldığını ancak anlayabilir. Eğer sizler de sabun büyüsü yaptıracaksanız sabırlı bir şekilde etkilerini beklemelisiniz.

Kim için büyü yapılacaksa eğer onu simgeleyen bir adet kalıp sabun alınır. Bu sabun bir kap suyun içine atılır ve dinlendirilir. Sabun büyüsü sabun suda iken büyü kime yapılacak ise 14 kez ismi suya okunur. Büyü yapılacak kişinin ismi söylenirken annesinin ismi de kişiden önce bahsedilir. Örneğin; “Ayşe’nın kız çocuğu Fatma”. Daha sonra sabun sudan çıkarılıp, durulanır ve belli bir süre sertleşmesi için beklenir. Ancak sabun tamamı ile kurumadan büyüye devam edilmelidir. Daha sonra zoka iki kez yan yana sabunda dokundurulur. Bu büyü yaptığınız kişinin gözlerini simgeler. Daha sonra gözlerin altına iki adet şerit çizilir. Bu da kişinin gövdesidir. Büyü yapan kişi son olarak büyü yapmak istediği kişinin neresine ve neyine zarar vermek istiyorsa zokayı oralarda batırır. Siyah ip ise de bireyin neresinin çalışmasını istemiyorsa oraya 14 kez sarılır.  

Sitedeki yazı, resim ve içeriklerin kopyalanması yasaktır. Yasal olarak tüm içeriğimiz korunmaktadır.

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

+ 48 = 52

Sonraki YazıBÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR? VE BU BÜYÜLER NASIL ANLAŞILIR?