buyu-cesitleri-nelerdir-ve-bu-buyuler-nasil-anlasilir

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR? VE BU BÜYÜLER NASIL ANLAŞILIR?

AK BÜYÜ VE KARA BÜYÜ 

Ak büyü ve kara büyü ayrımı Babil kralı Hammburabi tarafından o yıllarda yapıldı ve kara büyü tamamen yasaklandı. Çünkü ak büyü iyi niyetli durumlar için kullanıldı kara büyü de tamamen kötü niyetler için yapıldı. Çünkü kara büyünün sonuçları ölüme kadar gidebilir. Ve kara büyüler şeytanla veya ölü ruhlarla bağlantılıdır. “ölü falına bakanlar kötü niyetleri ile ölüleri diriltecektir” demektedir çok eski bir tanrı bilimci. 

KIRMIZI BÜYÜ  

VOODO BÜYÜSÜ 

Afrika totemlerinden gelir bu ritüel. Ayinlerde hayvan kurban etme, danslar ve müzikler kullanılar. Trans haline geçen rehberleri vardır. Kanıtlanmamış olsa bile ruhsuz cesetleri diriltip yönlendirebilirler bu büyüler sayesinde. 

KARA BÜYÜDE; UZUN ZAMAN SAĞA SOLA DÖNME, UYUYAMAMA, SEBESİZ TERE ÜZÜNTÜ, BAZI İNSANLRADNA NİDEN ÇOK KORKMA, SÜREKLİ KABUSLAR GÖRME , UYKUDA AĞLAMA ÇIĞLIK ATMA, KAHKAHA ATMA tespitleri vardır kara büyüde. Bu gibi belirtiler mevcutsa önlemlerinizi almanız gerekli. 

EN TEHLİKELİ VE YASAK 3 BÜYÜ 

SABUN BÜYÜSÜ:  

kara büyü sınıfına giren büyüdür. Haksızlığa ve eziyetlere maruz kalan insanlar son çare olarak başvurur. Ve ciddi sonuçları vardır. Maliyeti az olduğu için herkes kullanır. 

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ:  

tılsımlı bir büyüdür. İnsana kalıcı zararlar vermek amaçlı yapar. Hatta yatalak edecek kadar ağır bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünü ayrıca anlatmıştım.

900’lü yıllarda bir evin kapısına yapılmıştır. Ve köşke taşınan herkes cinnet geçirerek ölüm vakaları gerçekleşmiştir. Birkaç aile bu sonucu yaşamıştır. Hala o köşkten geçerken ağlayan bebek sesleri geldiği söylenir. 

PAPAZ BÜYÜSÜ

 bir insana zarar vermek ve bir insana kayıtsız şartsız bağlamak veya ayırmak için yapılan ciddi kara büyüler arasındadır. Bu büyüyü yapan büyücüler dahi bir çok cin ve şeytanın köledsi olma riskiyle karşı karşıyadır. 

KARA BÜYÜ OLUP OLMSDIĞINI anlamak ve bunun risklerinin önüne geçmek için İstanbul KADIKÖY’DE OFİSİ bulunan Medyum SEDAT HOCADAN tavsiye alabilir veya bakım yaptırabilirsiniz. Uzun yıllardır Derin Görüsüyle herkes tarafından kabul edilmiş bir hocadır. 

Sevgilerimle, Dua ile… 

Medyum Sedat Hoca 

0532 066 39 09 

Sabun Büyüsü,büyü, Sabun Büyüsü nedir, Sabun Büyüsü nasıl yapılır, Sabun Büyüsü etkileri

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Eski zamanlardan beri en çok yaptırılan ve en çok korkulan büyülerden biri sabun büyüsüdür.Sabun Büyüsü ile hem maddi hem de manevi olarak eski zamanlarda birçok kişiye zarar verilmiştir. Hatta birçok medyumun bu büyü aracılığı ile kralları öldürdüğü, sakat bıraktığı, zenginlerin tüm mallarını aldığı söylenmektedir. Hatta sırf bu yüzden birçok zengin ve hükümdar yaşadıkları yerde uzunca bir süre kalıp sabun bulundurmamış, sabun rendesi kullanmıştır. En eski ve en tesirli kara büyülerden biri olan bu büyü malzemeleri en ulaşılabilir büyüler arasında yer almaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Etkileri Nelerdir  

En eski kara büyülerden biri olan Sabun Büyüsü yapımı için 3 malzeme gereklidir. Bir adet kalıp sabun, birden çok zoka ve bir miktar siyah ip bu büyü yapımı için gerekli olan malzemelerdendir. Halk arasında “Efsuni şimat” olarak bilinen bu büyünün yapıldıktan sonra aniden değil ağır ağır etki göstermektedir. Ağır ağır etki gösteren bu büyü yapılan kişi ve çevresindekiler tarafından dikkat çekmez. Bu yüzden birçok kişi öldükten ya da her şeyini kaybettikten sonra büyü yapıldığını ancak anlayabilir. Eğer sizler de sabun büyüsü yaptıracaksanız sabırlı bir şekilde etkilerini beklemelisiniz.

Kim için büyü yapılacaksa eğer onu simgeleyen bir adet kalıp sabun alınır. Bu sabun bir kap suyun içine atılır ve dinlendirilir. Sabun büyüsü sabun suda iken büyü kime yapılacak ise 14 kez ismi suya okunur. Büyü yapılacak kişinin ismi söylenirken annesinin ismi de kişiden önce bahsedilir. Örneğin; “Ayşe’nın kız çocuğu Fatma”. Daha sonra sabun sudan çıkarılıp, durulanır ve belli bir süre sertleşmesi için beklenir. Ancak sabun tamamı ile kurumadan büyüye devam edilmelidir. Daha sonra zoka iki kez yan yana sabunda dokundurulur. Bu büyü yaptığınız kişinin gözlerini simgeler. Daha sonra gözlerin altına iki adet şerit çizilir. Bu da kişinin gövdesidir. Büyü yapan kişi son olarak büyü yapmak istediği kişinin neresine ve neyine zarar vermek istiyorsa zokayı oralarda batırır. Siyah ip ise de bireyin neresinin çalışmasını istemiyorsa oraya 14 kez sarılır.  

Domuz Yağı Büyüsü,Domuz Yağı Büyüsü Nedir,büyü,Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz Yağı Büyüsü; en tehlikeli ve en kara büyülerden biridir. Domuza ait yağ parçaları kullanılarak yapılan bu büyüyü kişi asla tek başına yapmamalı bilen bir medyum aracılığı ile yapmalıdır. Sizler için bu büyüyü yapabilecek olan medyumlarımız ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu büyü şeytani güçler ile iletişime geçilerek yapılan bir büyüdür. Bu sebeple büyüyü bilen güçlü bir medyum ile yapılması son derece önemlidir. Şeytani güçler tesir ettikleri kişileri bırakmak istemezler. Bu yüzden şeytani güçlere söz geçirebilen kişiler ancak bu büyüyü yapabilirler. Aynı zamanda yine şeytani güçlere sözünü geçirebilen kişiler bu büyüyü bozabilirler. Domuz Yağı Büyüsü yapılan kişi kötü bir şekilde etkilenir.  

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır  

Sadece şeytani güçlere söz geçirebilecek güçlü medyumların yapabileceği bu büyünün yapımı da bir hayli zordur. Bu büyünün yapılabilmesi için öncelikle domuz hayvanının yağ parçalarına ihtiyacınız var. Domuz hayvanının yağ parçaları bir masaya konur ve daha sonra ruhani varlıklar ile iletişime geçilir. Domuz Yağı Büyüsü için asıl zor olan kısım budur. Çünkü ruhani varlıklarla herkes iletişime geçemez. Sadece gerçekten güçlü medyumlar ruhani varlıklar ile iletişime geçebilir. Aynı zamanda bu büyünün bozulması da son derece zordur. Çünkü şeytani varlıklar etki ettiği kişiyi rahat bırakmak istemezler. Etkileri ise genel itibari ile yıkmak, bozmak ve zarar vermektir.  

Bu büyünün yapıldığı ancak evdeki eşyalarda çıkmayan sarı renkli yağ lekeleri ile anlaşılabilir. Bu sarı renkli yağ eşyalardan yıkama ile çıkmaz. Aynı zamanda Domuz Yağı Büyüsü işlerin yolunda gitmemesi, evliliklerin bozulması, kavga çıkması ve kişinin kendine zarar vermesi için yapılmaktadır. Eğer sizler de bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız medyumlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İşini bilen, güçlü ve şeytani varlıklara söz geçirebilen medyumlar aracılığı ile yapılan bu büyüyü aynı zamanda yine medyumlarımız aracılığı ile bozdurabilirsiniz. Yapılışı kadar bozuluşu da zor olan bu büyü için bozma aşamasında çok daha farklı malzemeler gerekmektedir. Temini zor olan bu malzemeleri yine medyumlarımız aracılığı ile bulabilir ve yaptırabilirsiniz.  

Kaşık Büyüsü,büyü,Kaşık Büyüsü nedir, Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık büyüsü; son derece kuvvetli bir büyüdür. Çiftleri birbirine bağlamak ya da çiftlerin birbirinden ayrılmasını sağlamak için kaşık büyüsü yapılmaktadır. Diğer büyülere göre oldukça hızlı tesir etmektedir. Kaşık büyüsünün etki süresi hızlı olduğu için diğer büyülere göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Diğer büyülere göre fiyatlandırması biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi hızlı etki etmesi ve kesin sonuç vermesidir. Sizler de kaşık büyüsü yaptırmak için bizlere ulaşabilir ve başarılı medyumlarımız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.  

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır  

Kaşık büyüsü en çok tercih edilen ve en hızlı tesir eden büyüler arasında yer almaktadır. Ancak hızlı ve doğru bir şekilde tesir edebilmesi için nefesi kuvvetli bir medyum kesin sonuç almanızı sağlayacaktır. Kaşık büyüsünün yapılışı ne kadar kolay görünse de konsantrasyon ve bilgi çok önemlidir. Kaşık büyüsü yapımında iki adet materyali önemli olmayan kaşık ve bir barda su gereklidir. Ancak kaşıkların tahta olması çok daha iyi olacaktır. İki adet kaşık ve bir bardak su yan yana konulur. Daha sonra ne niyet için büyü yapılacaksa niyet edilir. Niyetin bitmesinin ardından 41 kez Ya Apraziyal denir. Daha sonra niyetinizi düşünerek su bardağına ve kaşıkların üzerine üfleyin. Son olarak kaşıklardan birini alın ve kaşığı suya daldırın. Daha sonra bardaktaki suyu boşaltın. Bilgili ve nefesi kuvvetli bir medyum ile kaşık büyüsünün yapımı oldukça önemli noktalardandır.  

Kaşık büyüsü yapımında aynı zamanda havanın durumu da oldukça önemlidir. Kaşık büyüsünün sabah saatlarinde yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda havanın bulutlu olmaması büyünün tutması açısından son derece önemlidir. Apraziyal çok güçlü bir hüddamdır. Bu sebeple tüm içtenliğiniz ile inanıp bu hüddamı tekrar edebilmeniz çok önemlidir. Kaşık büyüsü aynı zamanda çok büyük bir enerji içermektedir. Bu yoğun enerji insan bünyesine bazı zamanlarda fazla verebilir ve uyku hali görülebilir. Oldukça normaldir. Bu büyüyü yaptıktan sonra biraz dinlenmek son derece faydalı olacaktır. Bu gibi büyüler ile kesin sonuçlar almak için bizlere başvurabilir ve profesyonel medyumlarımız ile görüşebilirsiniz.  

Uzaktan büyü nasıl Yapılır Bağlanma büyüsü Belirtileri EN etkili aşk büyüsü Evde aşk büyüsü Nasıl Yapılır Bağlanma Büyüsü tesiri Çabuk tutan büyüler Aşk büyüsü Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder

Bağlama Büyüsü

Bir erkeği, bir kadını yani kısaca sevdiğiniz kişiyi bağlamak için Bağlama Büyüsü yapılmaktadır. Bu büyüyü yapmak için öncelikli gereken malzemeleri temiz etmeniz gerekmektedir. Bu malzemeleri temin ettikten sonra kolaylıkla büyünün yapımına başlayabilirsiniz. Ancak büyüye başlamadan önce tek başına yaptığınız büyülerde yanlışlıklar yapabilir ve nefesiniz kuvvetli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda büyü tesir etmeyebilir. Büyünün tesir etmemesine aldırış etmeden tekrar deneyebilirsiniz. Aynı zamanda bu gibi büyüleri yapmak için medyumlarımıza başvurabilir ve çok daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır  

Öncelikle gerekli tüm malzemelerin toplanması en önemli aşamadır. Her büyüde olduğu gibi eksik malzemeler büyünün tesir etmesini engellemektedir. En önemli malzemelerden biri herhangi bir canlının temiz bir bardak sütüne ihtiyacınız var. Boş beyaz bir kağıda “Ya Mülaki” yazmanız gerekiyor. Bunlara ek olarak yine boş ve temiz bir kağıdı yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Kendinize bağlamak istediğiniz kişinin iki adet fotoğrafı da Bağlama Büyüsü için gerekli malzemeler arasında yer alıyor.  

Aşık etmek istediğiniz kişinin fotoğraflarından birini sağ, birini de sol elinize alın. Daha sonra bu fotoğraflara bakarak 41 defa “Ya Mülak ve sevdiğiniz kişinin ismi”. Örneğin; “Ya Mülak Hasan”. Bu işlem özellikle gece yarısından sonra ve gün doğmadan yapılmalıdır. Daha sonra Ya Mülak yazan kağıdın hemen altına kendi el yazınız ile “ Ya mülaki senin birleştirme gücünden bana yardımcı olmanı istiyorum. Fatma kızı Ayşe’nin ( sevdiğinizin annesi ve sevdiğinizin ismi) bana gönülden bağlanıp, beni bırakmamasını senden ve tüm ulvi varlıklardan istiyorum.” Bu cümleyi yazdıktan sonra tam dört defa yüksek sesle okumanız gerekiyor. Daha sonra hazırladığınız bu kağıdı elinizi alıp sevdiğiniz kişinin iki fotoğrafını yapıştırmanız gerekiyor. Bağlama Büyüsü yapımında son olarak da bu fotoğrafları yapıştırdığınız kağıdın 14 gün boyunca odanızda duvarınızda asılı olması gerekiyor. Ancak duvara astığınız bu kağıdı her gece görmeniz ve yatmadan önce içinizden duvardaki asılı resimlere bakarak 41 kez “Ya Mülak” demeniz gerekiyor. Bu sayede yaptığınız büyü çok daha fazla tesir edecek ve sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacaktır. 

çok daha fazla tesir edecek ve sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacaktır. 

adet kanı, büyü, büyü uygulamaları, Hayz büyüsü, medyum

Adet Kanı Büyüsü (hayz)

Kadınların en büyük özelliklerinden bir doğurganlığıdır. Doğurganlık her dinde kutsal sayılmaktadır. Adet kanı da kadının sağlıklı ve doğurgan oluşunu simgeler. Bu sebeple de adet kanı ile yapılan büyüler her zaman çok daha hızlı bir şekilde etki etmektedir. Adet Kanı Büyüsü; bir erkeği aşık etmek için yapılan en tesirli büyüler arasında yer almaktadır. Sizler de tecrübeli medyumlarımız ile iletişime geçerek sevdiğiniz erkeğe bu büyüyü nasıl yapabileceğiniz konusunda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Hayz büyüsü olarak da bilinir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır  

Regl Büyüsü olarak da bilinen Adet Kanı Büyüsü yapabilmek için bazı zamanların özellikle beklenmesi gerekmektedir. Arabi bir ayın ilk Pazar gecesinde kadının regl döneminin denk gelmesi bu büyünün yapımı için en önemli faktördür. Örneğin; Ocak ayının ilk haftasında Pazar gününe denk gelmesi ya da Pazar gününe uzaması büyünün yapılması için yeterlidir. Bu güne denk gelen adet kanını bir erkeğe içirmeniz büyünün yapılma şeklidir. Ancak bu büyüyü yaparken niyetiniz ve erkeğe bunu habersiz bir şekilde içirebilmeniz son derece önemli. Bunu sağlamak için de ne kadar adet kanı koymanız gerektiği konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.  

Bu büyüyü yapacak olan kişinin öncesinde gerçekten kalbinden geçirerek niyet etmesi gerekiyor. Örneğin; “ben bu kişiyi (sevdiğiniz kişinin ismi) çok seviyorum, o da bana aşk ile bağlansın ve benden ayrılmasın, bu ay başının hikmeti ile. ” Daha sonrasında bir adet küp şekere adet kanı damlatılır. Sonrasında ise kokusunun belli olmayacağı bir içecekte küp şeker çözdürülür. Sevdiğiniz kişiye bu içeceği içirmeniz gerekmektedir. Sevdiğiniz kişi bu içeceği içtikten sonra size aşk ile bağlanacaktır. Ancak Adet Kanı Büyüsü yapılışında herhangi bir dua ya da sure okunmaz. Kadın abdest alamaycağı ve muaf olduğu için herhangi bir duanın ya da surenin okunması son derece sakıncalıdır. Aynı zamanda bu büyüde her büyüde olduğu gibi medyumlarımızdan yardım almanız çok daha doğru ve hızlı bir şekilde büyünün tesir etmesini sağlayacaktır. Daha sonrasında da bekleyerek sevdiğiniz kişinin size nasıl bağlandığını Allah’ın izni ile göreceksiniz.  

BÜYÜ ÖĞRETEN İKİ MELEK HARUT VE MARUT NEREDE ? ÜRKÜTÜCÜ KARŞILAŞMA HİKAYELER

BÜYÜ ÖĞRETEN İKİ MELEK

BÜYÜ ÖĞRETEN İKİ MELEK HARUT VE MARUT NEREDE ? ÜRKÜTÜCÜ KARŞILAŞMA HİKAYELER

   Anlatılanlara göre, Harut ve Marut isminde iki melek Allah tarafından çok uzun yıllar önce Babil şehrine göndermişti. Görevleri ise isteyen insanlara BÜYÜ ÖĞRETMEKTİ. Ancak büyü öğrenmek isteyen her insana da şu bilgiyi mutlaka veriyordu.  

BÜYÜ ÖĞRETİRİM ANCAK BUNUN BEDELİ OLARAK CEHHENEME GİDECEĞİNİ BİL DERLERDİ. Ve bu bilgiyi vermeden kimseye büyü öğretmezlerdi. 

Kuranda da bir çok ayette geçer ki Harut ve Marut’un sadece sizi denemek amaçlı gönderdik. Bunu bilin diye uyarırlardı. Ancak birçok insan bunları göze alarak yine de büyü öğrenmek isteyenler oluyorlardı. 

   Daha sonra Allah dünya da oldukları için Harut ve Marut’u da denemek ve sınava sokmak için onlara da tıpkı insanlar gibi nefs verdi. Ve nefs sahibi olunca onlarda şirk koşmaya başladılar ve birçok günaha karıştılar. Bu yüzden Allah ceza olarak onları 

DÜNYADA BİR MAĞARAYA BAŞ AŞAĞI ASARAK KIYAMETE KADAR BEKLETECEKTİR.  

    Ve hala insanlara büyü öğretmeye devam ediyorlar. Din alimleri bu mağaranın ŞAM YAKINLARINDA BİR YERDE OLDUĞUNU ve ancak derin alimler ve büyük çaplı büyü yapan alimler o mağaraya giderek Harut ve Maruttan ders alabileceği söylenmektedir. 

TEHLİKELİ VE BİLGİLİ BİR BÜYÜCÜNÜN MAĞARAYA GİTMESİNDEN SONRA OLAN İLGİNÇ OLAY 

Büyü ilminde çok ilerlemiştim ancak daha da ilerlemek istiyorsan Şam’da bulunan Harut ve Marutun olduğu mağaraya gitmem gerektiğini söyledi. Şam diyarına yola çıktım 20 günlük yoldan sonra o bölgede muska yazan bir kadın yolu tarif etti. Mağaraya gittim. Tam girecekken. Biri kimdir o? Diye seslendi. İçeri girdim hangi büyüleri öğrenmek istediğimi soran baş aşağı asılı iki kişi vardı. Büyülerin tarifini verip gönderdiler.” 

DERİN BÜYÜCÜ OLAN BAŞKA BİRİNİN HARUT VE MARUTLA KORKUNÇ KARŞILAŞMASI. 

Bir gün emrim altında ki cin bana görünerek daha fazla büyü öğrenmek istiyorsam Şam’a Harut ve Maruta git dedi. Şehrin dışında ki mağaraya gelince. İçerdeki ses kimdir o diye bağırdı. Kendimi tanıtınca izin verildi. İki iri yarı varlık tavandan aşağı sarkıyorlardı. Öğrenmek istediğim iki büyüyü bana anlattılar ancak sonu cehennem bunu biliyorsun değil mi? Eve dedim. Sonra büyü tariflerini alıp çıktım. 

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Üzerinizde büyü olduğunu hissediyorsanız veya büyü yapıldığından eminseniz bozmak için bir çok yol var. Bunları size sıralamak istedik olumlu ve olumsuz taraflarını da aynı zaman da. Ancak büyü bozmaya geçmeden önce kişiye büyü yapılıp yapılmadığına emin olmak lazım bunun da yine bir çok yolu var gelin öncelikle size onları sıralayalım.

Büyü yapıldığını anlamanın yöntemleri

 1. Duran cisimlerin aniden hareket ettiğini görüyorsanız
 2. Sabah uyandığınız da vücudunuzda şişlikler ve morluklarla karşılaşıyorsanız
 3. Siyah sis ve karartılar görmeye aşlamışsanız
 4. Uykunuzda çok fazla kabus görmek, terlemek ve sıklıkla uyanmak
 5. Ruhsal dünyanız da olumsuz haller sezmeye başladıysanız

Büyünün insan hayatına etkileri nelerdir?

İşiniz de gücünüzde aniden ve sürekli yolunda gitmeyen bir şeyler sezdiyseniz, kısmetinizin bağlı olduğunu düşünüyor ve düzenlenemez engellerle sürekli karşılaşıyorsanız, evliler veya sevgililer de aniden soğuma ve aralarının bozulma hali başlar, kişi hastalanır ve sağlığı olumsuz yönde değişmeye başlamıştır, birden hiç olmadık bir kişiye bağlandıysanız ve gözünüz onun dışında kimseyi görmüyorsa büyü olma olasılığı yüksektir.

Büyünün önlem almadan kendiliğinden bozulması mümkün mü?

Büyünün kendiliğinden bozulması için aşağıda saydığımız olaylar etkili olacaktır.

 • Doğal afetler (deprem, yangın, sel)
 • Başından geçen bir kaza
 • Aşk
 • Felç geçirme
 • Doğum yapma

Bu gibi gerekçeler kişinin enerjisinde değişime uğrayacağı için yapılan büyüde kendiliğinden yok oma ihtimali söz konusudur.

En etkili ve kolay uygulayabileceğiniz büyü bozma yöntemleri şunlardır.

Ama dediğimiz gibi enerjiye ve niyetinize inancınız tam olmalıdır.

 1. Sirke ile büyü bozma:
 2. Tuz ile büyü bozma
 3. Şeker ile büyü bozma.

İçerikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız diğer yazımızda büyü bozma tekniklerinin aşamalarını sırasıyla yazdık oradan kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Büyü bozma konusunda sizlere yardımcı olmak isterim. Namaz saatleri dışında 0532 066 39 09 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Bazen sevdiklerimizi kaybederiz. Ve geri dönüşün olmadığını düşündüğümüz anlar en acı anlardır. Çünkü bizim de önüne geçemediğimiz bazı hatalar yapmışızdır ve bazı hatalar olmuştur bizden bağımsız ve artık geri dönüşünün olmayacağı düşüncesi bizi günlerce üzmesi yerine evrenin enerjisini de devreye koyarak geri getirebilmek için niyet ve isteme çalışması yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Buna geri getirme büyüsü diyorlar biz de o şekilde adlandırıp biraz bundan bahsetmek istedik. Fiziksel olarak tüm çabaları göstermiş ama birçok şey dağıldığı için bilinç altına yönelip orada bir şeyleri yoluna sokmaya kararlıysan tabi ki herkes gibi sen de bu yöntemi denemekten kaçınmamalısın çünkü görmediğimiz çok güçlü bir enerji var. Mesafe önemli değildir bu büyü için yeter ki iyi niyetle ve bilinçaltına inanarak harekete geçilsin. Geri getirme büyüsü esnasında karışıdaki kişinin bunun farkında olmaması önemli bir detaydır. Büyünün etkileri kişiden kişiye ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Sonuç alınma zamanları olarak.

Her uygulayıcın kendine has bir yöntemi vardır;

Geri getirme büyüsü için her medyumun kendine has yöntemi vardır, öncelikle şahsi bilgileri eşyaları resimleri veya kendilerine ait bir takım nesneleri büyü yapacak kişi toparladıktan sonra kendi enerji çalışmasına göre ne uygunsa onlarla devam eder.

Büyünün istenilen sonucu vermeme sebepleri;

 • Medyumların yaptıkları hatalar
 • Büyüyle ilgili kişilerin daha önce yapılmış bir büyünün etkisinde kalması ve etkisinin devam etmesi
 • Büyülerden etkilenmemek için bir koruyucuyu üzerlerinde taşıyor olmaları bunlardan bazı sebeplerdir.
Büyü yapacak kişinin enerjiye dair gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmasına özen gösterilmelidir. Yoksa sadece malzemeleri hazırlayıp yapılacak bir uygulama değildir bu. Bilinçaltına gönderebileceğiniz bir enerji vardır sadece sadece buna inanıp yönlendirmeyi sağlayacak ilimler ve tılsımlar hakkında bilgi sahibi olmaktır önemli olan.

Neler gerekli?

3 adet saç teli ve bir adet kırmızı mendille ilme hakim biri tarafından geri dönülemez olayların telafisi için bir adım atmış olacaksın. Kolay gibi görünse de tılsımlı sözlerin hakkını vermediğin takdir de çok kötü sonuçlarla karşılaşacağın bir gerçek.

aşk verki nedir

Vefk ile aşık etme büyüsü

Etkisi son derece güçlü olan yöntemlerden birinden bahsedeceğiz şimdi size vefk ile aşık etme büyüsü nasıl yapılır. Vefk büyüsünü muska ile karıştıranlar var biraz da oraya açıklık getirmek istiyoruz vefk muska ile yapılan büyüler ile aynı değildir. Vefk büyüsü diğer aşk büyülerine göre çok daha güçlü olduğu bilinen bir gerçektir bu yüzden doğru araştırılmalı ve doğru şekilde uygulanmasına önem verilmelidir. Birçok vefk büyüsü vardır; aşk, para, sağlık, bağlanma. Ben bu yazımda size aşk vefki büyüsünü açıklamaya çalışacağım. İyi bir vefk diğer büyülere göre çok daha kısa bir süre de sonuç verecektir.

AŞK VEFKİ

Vefk muskaya benzer bir şekilde yanımızda taşımamız gereken bir materyal içerir. Onunla birlikte büyü yaptığımız kişiyle evrensel bir enerji bağı içinde bulunmuş olacağız. Tabi tekrarlıyoruz doğru ve yetkin kişilerden yaptığınız sürece. Sizi terk eden sevgilinizin geri gelmesi veya evinden uzaklaşan eşinizi bağlamak aynı zaman da istediğiniz kişiyi aşık etme ve enerjiyle bağlama yönünde kullanabilirsiniz. Sürekli yanımızda taşıdığımız bir şey olduğu için enerjiyi yönlendirme de daha güçlü ve sağlam bir büyü biçimidir.

VEFK YAPAN KİŞİLER DOĞADAN VE EVRENSEL GÜÇLERDEN DESTEK ALIR

Vefk bağlantısı çok yüksek olması gereken bir büyüdür. Bu yüzden gerçekten bu işin ehli olan insanlar kendinde var olan enerji yönlendirme gücüne farklı doğal güçleri de kullanarak destek sağlaması gerekir. Bu yüzden bu kadar etkili bir büyüdür. Ayrıca vefkleri üzerinizde taşıyarak kötü enerjileri de kendinizden uzağa yönlendirmiş olacaksınız.

VEFK YAPACAK KİŞİ COĞRAFYA BİLİMİNE KADAR BİRÇOK ALANDA YETKİN OLMALIDIR

Vefk yapacak kişinin yetkinliğini mutlaka gözden geçirin. Birçok alanda ki enerjiyi doğru yönlendirebilecek birileri olduğuna inanıyorsanız o kişiye yönelin.

Vefk büyüsünü anlatacak olursak kısaca şu şekildedir;

VEFK BÜYÜSÜ 3 AŞAMADAN OLUŞUR

Beyaz bir kağıt parçası üzerine medyumlar kendi el yazıları ile tılsımlı sözcükleri yazarlar ve bu hal toplamda 7 gün sürer; hazırlama aşaması, mayalanma aşaması ve nihayete varma aşaması olarak üç aşamadan oluşmaktadır.

 1. Aşama; kağıdın üzerine bir daire çizilir kişilerin isimleri ve anne ismi baba ismi, doğum tarihleri ve medyuma özel tılsımlı sözcükler bu dairenin içine ve diğer geometrik şekillerin içerisine yazılır.
 2. Aşama; en fazla 7 gün olacak şekilde bir süre ile vefk büyü yapılan kişinin yakınında bekletilmelidir. Medyumun süre tamamlandı demesiyle diğer aşamaya geçilir.
 3. Aşama; mayalanma süreci boyunca beklediği yerden çıkarılır. Ve büyü ile tılsımlı sözcükler ile sonuca bağlanır.

Mutlaka bir yol gösterici ile yapılması gereken bir büyü çeşididir. Güzel niyet her şeyden daha önemlidir.