buyu-cesitleri-nelerdir-ve-bu-buyuler-nasil-anlasilir

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR? VE BU BÜYÜLER NASIL ANLAŞILIR?

AK BÜYÜ VE KARA BÜYÜ 

Ak büyü ve kara büyü ayrımı Babil kralı Hammburabi tarafından o yıllarda yapıldı ve kara büyü tamamen yasaklandı. Çünkü ak büyü iyi niyetli durumlar için kullanıldı kara büyü de tamamen kötü niyetler için yapıldı. Çünkü kara büyünün sonuçları ölüme kadar gidebilir. Ve kara büyüler şeytanla veya ölü ruhlarla bağlantılıdır. “ölü falına bakanlar kötü niyetleri ile ölüleri diriltecektir” demektedir çok eski bir tanrı bilimci. 

KIRMIZI BÜYÜ  

VOODO BÜYÜSÜ 

Afrika totemlerinden gelir bu ritüel. Ayinlerde hayvan kurban etme, danslar ve müzikler kullanılar. Trans haline geçen rehberleri vardır. Kanıtlanmamış olsa bile ruhsuz cesetleri diriltip yönlendirebilirler bu büyüler sayesinde. 

KARA BÜYÜDE; UZUN ZAMAN SAĞA SOLA DÖNME, UYUYAMAMA, SEBESİZ TERE ÜZÜNTÜ, BAZI İNSANLRADNA NİDEN ÇOK KORKMA, SÜREKLİ KABUSLAR GÖRME , UYKUDA AĞLAMA ÇIĞLIK ATMA, KAHKAHA ATMA tespitleri vardır kara büyüde. Bu gibi belirtiler mevcutsa önlemlerinizi almanız gerekli. 

EN TEHLİKELİ VE YASAK 3 BÜYÜ 

SABUN BÜYÜSÜ:  

kara büyü sınıfına giren büyüdür. Haksızlığa ve eziyetlere maruz kalan insanlar son çare olarak başvurur. Ve ciddi sonuçları vardır. Maliyeti az olduğu için herkes kullanır. 

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ:  

tılsımlı bir büyüdür. İnsana kalıcı zararlar vermek amaçlı yapar. Hatta yatalak edecek kadar ağır bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünü ayrıca anlatmıştım.

900’lü yıllarda bir evin kapısına yapılmıştır. Ve köşke taşınan herkes cinnet geçirerek ölüm vakaları gerçekleşmiştir. Birkaç aile bu sonucu yaşamıştır. Hala o köşkten geçerken ağlayan bebek sesleri geldiği söylenir. 

PAPAZ BÜYÜSÜ

 bir insana zarar vermek ve bir insana kayıtsız şartsız bağlamak veya ayırmak için yapılan ciddi kara büyüler arasındadır. Bu büyüyü yapan büyücüler dahi bir çok cin ve şeytanın köledsi olma riskiyle karşı karşıyadır. 

KARA BÜYÜ OLUP OLMSDIĞINI anlamak ve bunun risklerinin önüne geçmek için İstanbul KADIKÖY’DE OFİSİ bulunan Medyum SEDAT HOCADAN tavsiye alabilir veya bakım yaptırabilirsiniz. Uzun yıllardır Derin Görüsüyle herkes tarafından kabul edilmiş bir hocadır. 

Sevgilerimle, Dua ile… 

Medyum Sedat Hoca 

0532 066 39 09