Kaşık Büyüsü,büyü,Kaşık Büyüsü nedir, Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık büyüsü; son derece kuvvetli bir büyüdür. Çiftleri birbirine bağlamak ya da çiftlerin birbirinden ayrılmasını sağlamak için kaşık büyüsü yapılmaktadır. Diğer büyülere göre oldukça hızlı tesir etmektedir. Kaşık büyüsünün etki süresi hızlı olduğu için diğer büyülere göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Diğer büyülere göre fiyatlandırması biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi hızlı etki etmesi ve kesin sonuç vermesidir. Sizler de kaşık büyüsü yaptırmak için bizlere ulaşabilir ve başarılı medyumlarımız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.  

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır  

Kaşık büyüsü en çok tercih edilen ve en hızlı tesir eden büyüler arasında yer almaktadır. Ancak hızlı ve doğru bir şekilde tesir edebilmesi için nefesi kuvvetli bir medyum kesin sonuç almanızı sağlayacaktır. Kaşık büyüsünün yapılışı ne kadar kolay görünse de konsantrasyon ve bilgi çok önemlidir. Kaşık büyüsü yapımında iki adet materyali önemli olmayan kaşık ve bir barda su gereklidir. Ancak kaşıkların tahta olması çok daha iyi olacaktır. İki adet kaşık ve bir bardak su yan yana konulur. Daha sonra ne niyet için büyü yapılacaksa niyet edilir. Niyetin bitmesinin ardından 41 kez Ya Apraziyal denir. Daha sonra niyetinizi düşünerek su bardağına ve kaşıkların üzerine üfleyin. Son olarak kaşıklardan birini alın ve kaşığı suya daldırın. Daha sonra bardaktaki suyu boşaltın. Bilgili ve nefesi kuvvetli bir medyum ile kaşık büyüsünün yapımı oldukça önemli noktalardandır.  

Kaşık büyüsü yapımında aynı zamanda havanın durumu da oldukça önemlidir. Kaşık büyüsünün sabah saatlarinde yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda havanın bulutlu olmaması büyünün tutması açısından son derece önemlidir. Apraziyal çok güçlü bir hüddamdır. Bu sebeple tüm içtenliğiniz ile inanıp bu hüddamı tekrar edebilmeniz çok önemlidir. Kaşık büyüsü aynı zamanda çok büyük bir enerji içermektedir. Bu yoğun enerji insan bünyesine bazı zamanlarda fazla verebilir ve uyku hali görülebilir. Oldukça normaldir. Bu büyüyü yaptıktan sonra biraz dinlenmek son derece faydalı olacaktır. Bu gibi büyüler ile kesin sonuçlar almak için bizlere başvurabilir ve profesyonel medyumlarımız ile görüşebilirsiniz.