Uzaktan büyü nasıl Yapılır Bağlanma büyüsü Belirtileri EN etkili aşk büyüsü Evde aşk büyüsü Nasıl Yapılır Bağlanma Büyüsü tesiri Çabuk tutan büyüler Aşk büyüsü Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder

Bağlama Büyüsü

Bir erkeği, bir kadını yani kısaca sevdiğiniz kişiyi bağlamak için Bağlama Büyüsü yapılmaktadır. Bu büyüyü yapmak için öncelikli gereken malzemeleri temiz etmeniz gerekmektedir. Bu malzemeleri temin ettikten sonra kolaylıkla büyünün yapımına başlayabilirsiniz. Ancak büyüye başlamadan önce tek başına yaptığınız büyülerde yanlışlıklar yapabilir ve nefesiniz kuvvetli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda büyü tesir etmeyebilir. Büyünün tesir etmemesine aldırış etmeden tekrar deneyebilirsiniz. Aynı zamanda bu gibi büyüleri yapmak için medyumlarımıza başvurabilir ve çok daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır  

Öncelikle gerekli tüm malzemelerin toplanması en önemli aşamadır. Her büyüde olduğu gibi eksik malzemeler büyünün tesir etmesini engellemektedir. En önemli malzemelerden biri herhangi bir canlının temiz bir bardak sütüne ihtiyacınız var. Boş beyaz bir kağıda “Ya Mülaki” yazmanız gerekiyor. Bunlara ek olarak yine boş ve temiz bir kağıdı yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Kendinize bağlamak istediğiniz kişinin iki adet fotoğrafı da Bağlama Büyüsü için gerekli malzemeler arasında yer alıyor.  

Aşık etmek istediğiniz kişinin fotoğraflarından birini sağ, birini de sol elinize alın. Daha sonra bu fotoğraflara bakarak 41 defa “Ya Mülak ve sevdiğiniz kişinin ismi”. Örneğin; “Ya Mülak Hasan”. Bu işlem özellikle gece yarısından sonra ve gün doğmadan yapılmalıdır. Daha sonra Ya Mülak yazan kağıdın hemen altına kendi el yazınız ile “ Ya mülaki senin birleştirme gücünden bana yardımcı olmanı istiyorum. Fatma kızı Ayşe’nin ( sevdiğinizin annesi ve sevdiğinizin ismi) bana gönülden bağlanıp, beni bırakmamasını senden ve tüm ulvi varlıklardan istiyorum.” Bu cümleyi yazdıktan sonra tam dört defa yüksek sesle okumanız gerekiyor. Daha sonra hazırladığınız bu kağıdı elinizi alıp sevdiğiniz kişinin iki fotoğrafını yapıştırmanız gerekiyor. Bağlama Büyüsü yapımında son olarak da bu fotoğrafları yapıştırdığınız kağıdın 14 gün boyunca odanızda duvarınızda asılı olması gerekiyor. Ancak duvara astığınız bu kağıdı her gece görmeniz ve yatmadan önce içinizden duvardaki asılı resimlere bakarak 41 kez “Ya Mülak” demeniz gerekiyor. Bu sayede yaptığınız büyü çok daha fazla tesir edecek ve sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacaktır. 

çok daha fazla tesir edecek ve sevdiğiniz kişi size aşkla bağlanacaktır.