Domuz Yağı Büyüsü,Domuz Yağı Büyüsü Nedir,büyü,Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz Yağı Büyüsü; en tehlikeli ve en kara büyülerden biridir. Domuza ait yağ parçaları kullanılarak yapılan bu büyüyü kişi asla tek başına yapmamalı bilen bir medyum aracılığı ile yapmalıdır. Sizler için bu büyüyü yapabilecek olan medyumlarımız ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu büyü şeytani güçler ile iletişime geçilerek yapılan bir büyüdür. Bu sebeple büyüyü bilen güçlü bir medyum ile yapılması son derece önemlidir. Şeytani güçler tesir ettikleri kişileri bırakmak istemezler. Bu yüzden şeytani güçlere söz geçirebilen kişiler ancak bu büyüyü yapabilirler. Aynı zamanda yine şeytani güçlere sözünü geçirebilen kişiler bu büyüyü bozabilirler. Domuz Yağı Büyüsü yapılan kişi kötü bir şekilde etkilenir.  

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır  

Sadece şeytani güçlere söz geçirebilecek güçlü medyumların yapabileceği bu büyünün yapımı da bir hayli zordur. Bu büyünün yapılabilmesi için öncelikle domuz hayvanının yağ parçalarına ihtiyacınız var. Domuz hayvanının yağ parçaları bir masaya konur ve daha sonra ruhani varlıklar ile iletişime geçilir. Domuz Yağı Büyüsü için asıl zor olan kısım budur. Çünkü ruhani varlıklarla herkes iletişime geçemez. Sadece gerçekten güçlü medyumlar ruhani varlıklar ile iletişime geçebilir. Aynı zamanda bu büyünün bozulması da son derece zordur. Çünkü şeytani varlıklar etki ettiği kişiyi rahat bırakmak istemezler. Etkileri ise genel itibari ile yıkmak, bozmak ve zarar vermektir.  

Bu büyünün yapıldığı ancak evdeki eşyalarda çıkmayan sarı renkli yağ lekeleri ile anlaşılabilir. Bu sarı renkli yağ eşyalardan yıkama ile çıkmaz. Aynı zamanda Domuz Yağı Büyüsü işlerin yolunda gitmemesi, evliliklerin bozulması, kavga çıkması ve kişinin kendine zarar vermesi için yapılmaktadır. Eğer sizler de bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız medyumlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İşini bilen, güçlü ve şeytani varlıklara söz geçirebilen medyumlar aracılığı ile yapılan bu büyüyü aynı zamanda yine medyumlarımız aracılığı ile bozdurabilirsiniz. Yapılışı kadar bozuluşu da zor olan bu büyü için bozma aşamasında çok daha farklı malzemeler gerekmektedir. Temini zor olan bu malzemeleri yine medyumlarımız aracılığı ile bulabilir ve yaptırabilirsiniz.  

Sitedeki yazı, resim ve içeriklerin kopyalanması yasaktır. Yasal olarak tüm içeriğimiz korunmaktadır.

Deftere Ne Yazmak İstersiniz?

+ 29 = 31

Sonraki YazıSabun Büyüsü